SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Mikołaj Krawczyk w Barwach szczęścia. Prawnik Oliwier uwiedzie Natalię

Barwy szczęścia. Mikołaj Krawczyk w Barwach szczęścia. Prawnik Oliwier uwiedzie Natalię

07.12.2015, godz. 10:21
Barwy szczęścia. Natalia (Maria Dejmek), Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk)
Barwy szczęścia. Natalia (Maria Dejmek), Oliwier Jakubczyk (Mikołaj Krawczyk) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Mikołaj Krawczyk w serialu "Barwy szczęścia" zagra uwodzicielskiego prawnika, który zapoluje na Natalię Zwoleńska (Maria Dejmek). W 1367 odcinku "Barw szczęścia" Natalia i Klemens (Sebastian Perdek) poznają Oliwera Jakubczyk, w tej roli właśnie Mikołaj Krawczyk, który zostanie ich wspólnikiem. Ale Oliwer nie będzie zainteresowany tylko pracą w prawnikami. Już od pierwszego spotkania w oko wpadnie mu bowiem Natalia.

"Barwy szczęścia" odcinek 1367 - wtorek, 22.12.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Mikołaj Krawczyk do obsady "Barw szczęścia" dołączył pod koniec września. Jednak wątek Oliwiera Jakubczyk, zdolnego, bystrego i atrakcyjnego prawnika rozpocznie się dopiero w 1367 odcinku "Barw szczęścia". Kim jest nowy bohater w serialu, którego zagra Mikołaj Krawczyk?

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Waleria odnajdzie się. Nowy trop w sprawie zaginięcia Walerii

- Oliwier jest prawnikiem, który ma pomóc Natalii i Klemensowi w takim dziwnym pomyśle. Będą się pojawiały się zawirowania, również miłosne - powiedział tajemniczo aktor w programie "Pytanie na śniadanie".

Oliwier Jakubczyk to adwokat, którego Waldemar Rybiński (Jacek Romanowski) poleca Natalii i Klemensowi jako wspólnika. Co ciekawe już podczas pierwszego spotkania Oliwier jest gotowy wejść w spółkę z młodymi prawnikami i ma już przygotowaną umowę. Klemens nie do końca mu ufa, więc prosi o kilka dni do namysłu.

Przypadkiem wychodzi na jaw, że jest on dobrym znajomym byłego chłopaka Natalii, Łukasza Halickiego (Paweł Deląg). Niedawno kupił nawet od niego samochód.

Patrz: Barwy szczęścia. Ucieczka Adama z Polski przed bandytami. Sara i Jaś wyjadą z nim?

Natalia od razu przyznaje się Klemensowi, że miała kiedyś romans z Halickim. I choć przyjaciel radzi jej, by wypytała go o Oliwera, to Zwoleńska odmawia. Ostatecznie jednak zgadza się na spółkę z Jakubczykiem. A Klemens zauważa, że mężczyzna flirtuje z Natalią, która wyraźnie wpadła mu w oko.

Trójka prawników wspólnie zakłada firmę świadczącą usługi prawne. Ale czy ich interesy będą tak do końca uczciwe.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: