SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Marcin Hycnar do wzięcia!

Barwy szczęścia. Marcin Hycnar do wzięcia!

03.07.2017, godz. 14:45
Barwy szczęścia. Marcin Hycnar do wzięcia!
Marcin Hycnar i Kamila boruta wezmą ślub? "Imię" - próba medialna, Marcin Hycnar: Wszystkie drogi prowadzą do domu foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Po dwóch latach szczęśliwego związku Marcin Hycnar i Kamila Boruta wzięli swój wymarzony ślub. Wydawali się być najszczęśliwszą parą na świecie, jednak po pewnym czasie magazyn Na żywo doniósł, że w związku aktorskiej pary sprawy nie mają się dobrze... Ciężko w to uwierzyć, ale małżonce aktora w 2014 roku wpadł w oko nowy mężczyzna!

"Barwy szczęścia" nowe odcinki po wakacjach w TVP2

" Kiedy Marcin sie o tym dowiedział, był wstrząśniety, początkowo w ogóle nie mógł uwierzyć, że żona mogła mu cos takiego zrobić. Wciąż to przeżywa i nie może się pozbierać" - mogliśmy przeczytać w tygodniku

Ponoć wielki kryzys zaczął się, gdy Marcin miał nadmiar obowiązków zawodowych — wówczas studiował na wydziale rezyserii — i wracał do domu tylko na noc, gdzie dosłownie mijał się z żoną w drzwiach.

"Młodej i atrakcyjnej Kamili zaczęła w końcu doskwierać samotność" - informował Na żywo.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1680: Alicja umrze?! Trafi do szpitala przez Kasię

TO JEDNAK KONIEC MAŁŻEŃSTWA?

Znany nam z serialu "Barwy szczęścia" jako Paweł, Marcin wraca do Tarnowa — swojego rodzinnego miasteczka — gdzie przejmie rolę dyrektora artystycznego tamtejszego teatru. Jak podaję tabloid, w nowej drodze zawodowej Hycnara, nie będzie już przy nim jego pięknej żony Kamili. Oznacza to niestety, że para rozeszła się na dobre... Aktor mimo wszystko zamierza skupić sie na swoich nowych obowiązkach. Życzymy im, by oboje byli szczęśliwi!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: