SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Mama zniszczyła Adzie Fijał magię świąt?

Barwy szczęścia. Mama zniszczyła Adzie Fijał magię świąt?

23.12.2016, godz. 20:09
Ada Fijał
foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Ada Fijał, czyli Iga Walawska z serialu "Barwy szczęścia" długo nie nacieszyła się świętami Bożego Narodzenia w dzieciństwie. Przez przypadek mama aktorki z "Barw szczęścia" zniszczyła jej magię świąt - najważniejszy element w życiu każdego dziecka, czyli wiarę w Świętego Mikołaja!

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 20.05 w TVP2

Znana aktorka i piosenkarka Ada Fijał, grająca w serialu "Barwy szczęścia" postać Igi Walawskiej, nie wierzyła w Mikołaja od dziecięcych lat - z powodu nieuważnej mamy, tudzież własnej ciekawości. Mama aktorki pewnego razu zakradła się do jej pokoju, by podłożyć prezent w imieniu Świętego Mikołaja i została przyłapana na gorącym uczynku!

Zobacz: Barwy szczęścia. Iwona odkrywa manipulacje Pawła! Agata jest zagrożona?

- Niestety dość wcześnie przestałam wierzyć w Świętego Mikołaja. Myślałam, że wlatuje przez okno, aż pewnego dnia zobaczyłam mamę, która zakradała się do mojego pokoju z prezentem. Zawsze jednak stawała na wysokości zadania. Jeden z ukochanych upominków, który do dziś wspominam z sentymentem, to piękne czarne lakierki. Tak mi się spodobały, że pierwszego dnia spałam z nimi w łóżku. Byłam zachwycona - mówi Ada Fijał w wywiadzie dla gazety "Świat Seriali". Można z jej wypowiedzi wywnioskować, że pomimo braku wiary w wesołego brodacza, mama Fijał dawała z siebie wszystko, by mała aktorka była zadowolona.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: