SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Madejski uwiedzie Kasię - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Madejski uwiedzie Kasię - ZWIASTUN

28.12.2016, godz. 10:00
Barwy szczęścia odcinek 1558 Kasia (Katarzyna Glinka) Madejski (Przemysław Cypryański)
Barwy szczęścia odcinek 1558 Kasia (Katarzyna Glinka) Madejski (Przemysław Cypryański) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Kasia (Katarzyna Glinka) została wciągnięta przez Łukasza (Michał Rolnicki) w bardzo niebezpieczną grę! Teraz Madejski (Przemysław Cypryański) będzie starał się ją wykorzystać w najbliższych odcinkach serialu "Barwy szczęścia". Wykorzysta swój urok osobisty, by dalej zwodzić Kasię!

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 20.05 w TVP2

Przez sprawę z Bergiem (Cezary Żak), Kasia została wciągnięta w porachunki mafii. Madejski, jako syn "biznesmena" wykonuje każde jego polecenie. Nabrał Kasię przedstawiając jej nową ofertę biznesową dla jej fitness klubu, a kobieta zwiedziona jego urokliwą osobowością - nabrała się! Teraz straci duże pieniądze, a może nawet coś więcej?

Zobacz: Barwy szczęścia. Łukasz przyjdzie na pogrzeb Liliany?

W najnowszym zwiastunie serialu "Barwy szczęścia" widzimy, jak Madejski podczas spotkania z Kasią zaczyna z nią flirtować! Czy Kasia ugnie się pod urokiem przystojnego syna przestępcy? To pytanie pozostaje otwarte. Na pewno nie spodoba się to Łukaszowi! Madejski zaprosi Kasię na kolejne spotkanie... Co takiego kombinuje? Czy Kasia jest w dużym niebezpieczeństwie?
- Spędziłem z tobą naprawdę cudowne popołudnie... Chciałem to powtórzyć!
- A twoja żona czy dziewczyna... nie ma nic przeciwko?
- A twój facet?
- Ufa mi…
- A ja nie mam żony. Ani dziewczyny…

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Mama zniszczyła Adzie Fijał magię świąt?

Możemy być jednak spokojni! Okaże się, że jest to jedynie farsa ze strony Kasi, która już wie, że Madejski nie jest tym, za kogo się podaje. Klub stracił dużo pieniędzy i jest na skraju bankructwa. A Łukasz odkryje powiązania rodzinne przestępcy... Czy Kasi uda się przekręt?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: