SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Los ponownie połączy Iwonę i Alka

Barwy szczęścia. Los ponownie połączy Iwonę i Alka

02.02.2017, godz. 10:00
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Aleksander Korycki (Krzysztof Wach)
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Aleksander Korycki (Krzysztof Wach) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W wyniku pewnych okoliczności, drogi Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Alka (Krzysztof Wach) ponownie się ze sobą przetną w serialu "Barwy szczęścia".  W pewnym momencie będą spędzali ze sobą bardzo dużo czasu. Czy istnieje szansa, aby Iwona i Alek z "Barw szczęścia" znowu byli razem?

"Barwy szczęścia" nowe odcinki od poniedziałku do wtorku, o godz. 20.05 w TVP2

Z racji, że od ostatniego wątku Iwony i Alka w serialu "Barwy szczęścia" minęło trochę czasu, przypominamy, o co chodzi. Byli z początku udanym małżeństwem, które wzięło ślub w tajemnicy przed rodziną nie do końca akceptującą wyznanie Alka, który jest muzułmaninem. Oboje studiowali medycynę, mieli wspólne zainteresowania oraz pasję do zawodu lekarza.

Zobacz: Barwy szczęścia. Sebastian oświadczy się Magdzie. Czas na ślub i dziecko!

Z czasem zaczęły się rodzić pomiędzy nimi konflikty. Alek i Iwona mieli odrębne poglądy na to, jaką funkcję powinna pełnić kobieta w związku i ognisku domowym. Kiedy w miarę upływającego czasu załagodzili sprzeczki, na horyzoncie pojawił się Adrian (Sambor Czarnota), ich wykładowca i świetny lekarz, któremu Iwona niemalże od razu wpadła w oku. Z początku jego zapał ostudzał fakt, że jego uczennica jest mężatką...

Niestety, podczas wyjazdu do Bangladeszu Alek widząc zacieśniającą się więź pomiędzy Iwoną, a Świderskim zażądał rozwodu. Później chciał to wszystko odkręcić i walczył o swoją ukochaną, jednakże ona już wybrała Adriana, z którym ostatecznie później się rozstała.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Gwiazda mody w serialu TVP2!

W 1590 odcinku serialu "Barwy szczęścia" ich drogi ponownie się skrzyżowały podczas ceremonii ukończenia medycyny. Obojgu egzaminy nie poszły zbyt dobrze. Załamana Iwona dostanie jednakże propozycję pracy na miejsce stażysty od starego przyjaciela jej rodziców. Kiedy przyjdzie do pracy okaże się, że spotka tam właśnie Alka! Jej były mąż oznajmi jej z uśmiechem, bez złośliwości, że liczy na udaną współpracę. Zaczną spędzać ze sobą dużo czasu... Czy istnieje możliwość, zgodnie z powiedzeniem "stara miłość nie rdzewieje", że ponownie wybuchną pomiędzy nimi gorące uczucia?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: