SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska żegna się z fanami

Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska żegna się z fanami

07.12.2016, godz. 09:09
Barwy szczęścia, Marta (Katarzyna Zielińska)
Katarzyna Zielińska, czyli serialowa Marta, po wakacjach 2017 odchodzi z "Barw szczęścia". foto:

Katarzyna Zielińska w ciepłych słowach żegna się z fanami serialu "Barwy szczęścia". Aktorka opublikowała na swoim profilu na Facebooku wzruszający wpis, w którym informuje o poważnych zmianach w swoim życiu. Będziecie tęsknić za Martą Walawską z "Barw szczęścia" w TVP2?

Katarzyna Zielińska odchodzi z "Barw szczęścia"

Z serialu "Barwy szczęścia" znika Marta Walawska (Katarzyna Zelińska). Póki co scenarzyści trzymają w tajemnicy jej dalsze losy, wiadomo jednak, że aktorka na zawsze żegna się z produkcją TVP2. Katarzyna Zielińska na Facebooku już poinformowała fanów o swojej decyzji.

Zobacz: Barwy szczęścia. Nowe romanse w serialu TVP2 - ZDJĘCIA

"Kochani!

Długo zastanawiałam się, co zrobić.To nie była decyzja z dnia na dzień. "Barwy szczęścia" to 1/4 mojego życia. To bardzo dużo.10 fantastycznych lat z Wami. "Barwy Szczęścia" zaczęły w moim życiu bardzo szczęśliwy rozdział. Z drugiej strony to aż 1/4 mojego życia. A człowiek potrzebuje zmian. Ja ich potrzebuję i Wy również. To daje napęd do nowych rzeczy. Ja wiem, że się spotkamy gdzie indziej. Mówię to Wam - moim wiernym widzom i powiedziałam to moim najbliższym współpracownikom w serialu. Mam nadzieję, że już za niedługi czas spotkamy się przed telewizorami. Trzymajcie za mnie. Będzie miło się z Wami znowu zobaczyć. I dziękuję, że tyle lat śledziliście losy mojej bohaterki. Miło mieć tak wspaniałych wiernych fanów. Do zobaczenia! Kocham Was! Ps. Pamiętajcie, zmiany mobilizują!" - czytamy na profilu aktorki.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Anna Dereszowska zniknie z serialu

A to nie koniec złych wieści dla fanów "Barw szczęścia"... Na początku roku dramatycznie zakończy się wątek Liliany (Aleksandra Szwed), która zaryzykuje i udzieli Łukaszowi (Michał Rolnicki) wywiadu na temat przestępczej działalności Berga (Cezary Żak) i jego syna Madejskiego (Przemysław Cypryański). W 1575 odcinku człowiek wynajęty przez bandytów brutalnie zaatakuje tancerkę po wyjściu z TVP....

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: