SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska zdradza kulisy ślubu Marty i Artura

Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska zdradza kulisy ślubu Marty i Artura

08.01.2016, godz. 18:40
Barwy szczęścia. Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) i jej mężowie: Artur (Jacek Rozenek), Piotr (Piotr Jankowski), Robert (Marcin Czarnik)
Barwy szczęścia. Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) i jej mężowie: Artur (Jacek Rozenek), Piotr (Piotr Jankowski), Robert (Marcin Czarnik) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Ślub Marty (Katarzyna Zielińska) to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów ''Barw szczęścia''. Walawska w końcu znalazła swojego księcia! Artur Chowański (Jacek Rozenek) bardzo ją kocha, a ona czuje, że przy nim poradzi sobie z nałogiem alkoholowym i wróci do normalnego życia. A jak wyglądał ich ślub od kulis? Katarzyna Zielińska zdradziła szczegóły ślubnego odcinka ''Barw szczęścia''!

W 1376 odcinku ''Barw szczęścia'' Chowański spotkał się z ukochaną przed ołtarzem w parku. Dla Walawskiej to była nie lada niespodzianka. Najbardziej stresujące były jednak przygotowania do ceremonii.

Zobacz: Barwy szczęścia. Iga i Piotr postrzeleni przez Rosjan. Zamach na Walawskich

A jak to wyglądało od kulis? Sceny ślubne powstawały cały dzień!

- Suknia ważyła prawie 10 kilo, musiałam ją utrzymać na sobie przez osiem godzin łącznie z niespływającym makijażem i fryzurą. To było wyzwanie. Ślub bardzo piękny, w pięknej oprawie, w pięknej aurze, w ogrodzie - powiedziała Katarzyna Zielińska w ''Pytaniu na śniadanie''.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Gejowski romans Władka z piłkarzem Darkiem

Po oficjalnej części przyjęcia młodzi wypili toast bezalkoholowym szampanem. A Artur wręczył Marcie wyjątkowy prezent - trzy bilety na podróż poślubną po Europie. Już niedługo zakochani pojadą na urlop!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Michał Kozłowski
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: