SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska w ciąży? Aktorka będzie miała drugie dziecko?

Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska w ciąży? Aktorka będzie miała drugie dziecko?

02.06.2016, godz. 08:14
Barwy szczęścia odc. 1391.Marta (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1391.Marta (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/AKPA

Katarzyna Zielińska jest w drugiej ciąży, a dowodem na to, że aktorka z serialu "Barwy szczęścia" spodziewa się dziecka mają być jej najnowsze zdjęcia ze spaceru w parku, na których ukrywa ciążowy brzuszek! Takie sensacyjne doniesienia ujawnia jeden z plotkarskim tygodników. Oczywiście Katarzyna Zielińska nie komentuje tych plotek. Ale kiedy pierwszy raz była w ciąży też długo trzymała w tajemnicy swój błogosławiony stan.

Katarzyna Zielińska i jej mąż Wojciech Domański znów będą rodzicami! W styczniu 2015 roku przyszedł na świat ich syn Henryk i wiele wskazuje na to, że gwiazda "Barw szczęścia" spodziewa się drugiego dziecka.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwia w ciąży z Kajtkiem!


Na najnowszych zdjęciach Kasi Zielińskiej ze spaceru z Heniem po parku, które opublikował tygodnik "Życie na gorąco", widać wyraźnie, że brzuszek aktorki jest już całkiem spory. Serialowa Marta z "Barw szczęścia" ukrywa zaokrąglone kształty pod luźną sukienką i koszulą, ale czujni fotoreporterzy bez trudu je dostrzegli. A przecież Zielińska bardzo dba siebie, więc o nagłym przybraniu na wadze nie może być mowy.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Klara i Hubert będą mieli córkę i nazwą ją Maria

Aktorka nie należy do grona gwiazd, które chętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym, więc próźno czekać na jej oficjalny komentarz w sprawie doniesień o drugiej ciąży. Kiedy spodziewała się pierwszego dziecka nie mówiła o tym publicznie.

Dopiero, gdy ciąży nie dało się ukryć, pojawiła się w kreacji, która jednoznacznie wskazywała, że wkrótce zostanie mamą. Syn Kasi Zielińskiej i jej męża Wojciecha Domańskiego urodził się w styczniu 2015 roku. Jeśli druga ciąża Zielińskiej się potwierdzi to zapewne tak samo jak za pierwszym razem będzie ją ukrywać tak długo jak to się tylko da.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: