SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska na rodzinnych wakacjach z mężem i synem! Gdzie wyjeżdża aktorka?

Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska na rodzinnych wakacjach z mężem i synem! Gdzie wyjeżdża aktorka?

23.06.2016, godz. 12:30
Katarzyna Zielińska na wakacjach
Katarzyna Zielińska na wakacjach foto: Instagram

Katarzyna Zielińska wciąż kręci nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia", ale jednocześnie już planuje wakacje. Oczywiście aktorka spędzi urlop z mężem Wojciechem Domańskim i 1,5-rocznym synem Heniem. Gdzie na wakacje wybiera się Kasia Zielińska? Serialowa Marta z "Barw szczęścia" wyjedzie za granicę, ale będzie też z rodziną odkrywać nieznane zakątki Polski.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2016 nowe odcinki 10 sezonu od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Dla gwiazd seriali wakacje to czas wzmożonej pracy. Nie inaczej jest na planie "Barw szczęścia" gdzie przez całe lato będą kręcone nowe odcinki 10 sezonu. Rozkład dni zdjęciowych pozwala jednak aktorom na wakacje. Katarzyna Zielińska należy do tych szczęściar, które już mogą zaplanować letni urlop, bo choć Marty Walawskiej nie zabraknie w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej, to aktorka ma trochę wolnego od pracy.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Łukasz narazi się gwałcicielowi z Otwocka! Niebezpieczne śledztwo Sadowskiego

Wakacje Katarzyny Zielińskiej to zawsze czas spędzony bardzo intensywnie z rodziną. W tym roku nie będzie inaczej. Gwiazda "Barw szczęścia" w rozmowie z portalem party.pl przyznała, że nie wyobraża sobie urlopu bez męża Wojtka i syna Henia. Wykorzystuje też letnie dni, by spotkać się z rodziną ze Starego Sącza.

Jeśli chodzi o kierunek wakacyjnego wyjazdu Katarzyny Zielińskiej to słodka tajemnica aktorki. Zapewne jej fani już niebawem zobaczą nową serię zdjęć na jej profilach na Facebooku i Instagramie, ale serialowa Marta z "Barw szczęścia" ma zasadę, że nie musi głośno o tym dokąd wyjeżdża. A wszystko po to, by unikąć uganiających się za nią fotoreporeterów.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Bartek nie wróci z Norwegii. Kasia dostanie pożegnalnego e-maila

- W serialu "Barwy szczęścia" wciąż gram i próby w teatrze też jeszcze mam, natomiast wakacje muszą być. Będę i w Polsce i trochę za granicą, ale koniecznie. Bez wakacji, bez rodzinny wygłupów, rowerów, krótkich spodenek - powiedziała Kasia Zielińska.

- Zawsze dbam o to, żeby był czas z synkiem i mężem, więc sprytnie planujemy, żeby był czas na wszystko i żeby zadbać o tych najbliższych. To jest bardzo ważne, bo w głowie inaczej się układa, inaczej się pracuje. Bardzo dużo w Polsce miejsc odkrywam. Ostatnio przepiękną Łódź. Wybieramy się na Mazury, w okolice Wrocławia. Będę okrążała Polskę
- dodała aktorka z "Barw szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: