SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia Sawczuk rzuciła Antka Królikowskiego dla Nikodema Rozbickiego

Barwy szczęścia. Kasia Sawczuk rzuciła Antka Królikowskiego dla Nikodema Rozbickiego

16.08.2016, godz. 10:00
Katarzyna Sawczuk, Antoni Królikowski
Katarzyna Sawczuk, Antoni Królikowski foto: AKPA

Kasia Sawczuk (19 l.), młoda gwiazda serialu "Barwy szczęścia" i Antek Królikowski (27 l.) od niedawna nie są już razem! Jaki był powód ich rozstania? Podobno dziewczyna Królikowskiego wyprowadziła się od niego po tym jak wyszło na jaw, że za jego plecami spotyka się z innym aktorem, 22-letnim Nikodemem Rozbickim, znanym z seriali "Singielka" i "Powiedz TAK!". Krążą plotki, że to Antek zakończył ten związek, bo nie mógł znieść zdrady.

Kasia Sawczuk i Antek Królikowski byli razem od czerwca 2015 roku, ale niestety ten związek nie przetrwał próby czasu. Od kilku dni mówi się o tym, że aktorska para rozstała się i nic nie wskazuje na to, by był to tylko chwilowy kryzys. Ponoć 19-latka zabrała z mieszkania ukochanego wszystkie swoje rzeczy i definitywnie się wyprowadziła. A jeszcze pod koniec czerwca byli razem na wakacjach na Krecie. Na greckiej wyspie odpoczywali w towarzystwie matki Antka, aktorki Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, która pokochała Kasię jak córkę.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Katarzyna Sawczuk zagra dziewczynę Mirka

Co się stało, że miłość młodych zakochanych tak nagle się wypaliła? Według doniesień "Faktu" powodem rozstania pary był ten trzeci, Nikodem Rozbicki. Antek Królikowski wyrzucił Katarzynę Sawczuk ze swojego mieszkania gdy dowiedział się, że jego dziewczyna za jego plecami spotyka się z 22-letnim aktorem. Pod jego nieobecność nastolatka chętnie spotykała się z innymi mężczyznami, ale to właśnie Rozbicki sprawił, że Sawczuk dopuściła się zdrady.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ślub, niechciana ciąża i próba samobójcza - ZWIASTUN


- Nikodem nie mógł oprzeć się Kasi. Ale zrodziło to towarzyski niesmak. On i Antek byli serdecznymi kolegami. Teraz na ich przyjaźni pojawiła się poważna rysa, może jak minie odpowiednio dużo czasu wrócą do kumpelskich relacji i zakopią topór wojenny – mówi gazecie znajomy pary. Ile jest prawdy w tych doniesieniach? Tego na razie nie wiadomo, bo ani Królikowski ani Sawczuk nie potwierdzili oficjalnie swojego rozstania.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: