SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz zrezygnują ze ślubu

Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz zrezygnują ze ślubu

24.10.2016, godz. 18:51
Barwy szczęścia po wakacjach 2016, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia po wakacjach 2016, Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki) foto:

Do ślubu nie dojdzie?! Łukasz (Michał Rolnicki) i Kasia (Katarzyna Glinka) w 1527 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zaczną kwestionować sens zawarcia małżeństwa! Czy w 1527 odcinku "Barw szczęścia zrezygnują ze ślubu?

"Barwy szczęścia" odcinek 1527 - środa, 02.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Kasię i Łukasza ostatnim czasem spotkało wiele emocjonalnie wyniszczających wydarzeń. Cała sprawa z Bergiem (Cezary Żak), później napaść Maniewskiego (Dariusz Toczek) na Kasię, oraz napaść w klubie fitness, Sadowski został porwany i nafaszerowany narkotykami, ale pomimo wszystko dali razem radę. Dlaczego więc w 1527 odcinku serialu "Barwy szczęścia"ich ślub stanie pod znakiem zapytania?

Zobacz: Barwy szczęścia. Piotr zdradzi Igę ze swoją szefową!

Trudnych sytuacji wyliczać by można było bez końca. Jednakże pomijając cięższe mometnty, para trzymała się ze sobą blisko, w miłości, wspierając się nawzajem -oczywiście nie bez chwil załamania, ale jednak. Ślub Kasi i Łukasza zbliża się wielkimi krokami, lecz wcześniejsza ekscytacja Kasi i Łukaszapowoli mija i pojawią się kłopoty. Problemem okaże się samo zawarcie związku małżeńskiego! Nie wszystko będzie się dobrz układać w 1527 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

Para będzie mieć różne poglądy odnośnie planowania ślubu. Jak podaje magazyn "Tele Tydzień", zaczną się kłócić i sprzeczać o szczegóły zawarcia małżeństwa - czyżby chodziło o wybujałe dekoracje, wykwintne menu, a może o... ułożenie listy gości obecnych na uroczystości i weselu? Sytuacja między nimi w 1527 odcinku serialu "Barwy szcześcia" będzie napięta do tego stopnia, że zaczną kwestionować sens wzięcia ślubu!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Śmierć w Barwach szczęścia. Waleria pochowa byłego męża

Kłótnie o drobiazgi nie wróżą dobrze ich wspólnej przyszłości, miejmy jednakże nadzieję, że jest to jedynie chwilowe załamanie relacji. Czy Kasia i Łukasz zażegnają kryzys przed ślubem przekonamy się w 1527 odcinku serialu "Barwy szcześcia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: