SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Joanna Moro zastąpi Katarzynę Zielińską?

Barwy szczęścia. Joanna Moro zastąpi Katarzynę Zielińską?

28.06.2017, godz. 16:54
Barwy szczęścia Zosia (Joanna Moro)
Barwy szczęścia Zosia (Joanna Moro) foto:

Joanna Moro wraca do "Barw szczęścia". Aktorka znów wcieli się w rolę Zosi, która dwa lata temu zniknęła z serialu. Była sekretarka Marty (Katarzyna Zielińska) i asystentka Artura (Jacek Rozenek) tym razem zagości na długo. Czy to właśnie ona zajmie miejsce w sercu Chowańskiego po wyjeździe Marty? Co wydarzy się w nowych odcinkach "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" po wakacjach od września o godz. 20.40 w TVP2

Joanna Moro już w 2007 roku wcielała się w rolę Zosi w "Barwach szczęścia", ale potem szybko zniknęła, gdy jej bohaterka straciła pracę u Chowańskiego. Dwa lata temu Joanna Moro postanowiła odpocząć od medialnego szumu i właśnie dlatego zabrakło jej na ekrane.

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach: Bożena wyjedzie i wróci z nowym partnerem!

Dla wszystkich fanów aktorki mamy jednak dobre wieści. Joanna Moro wraca na plan i zobaczymy ją w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2017! Zosia najprawdopodobniej odegra ważną rolę w życiu Chowańskiego, który zostanie sam po tym, jak Marta wyjedzie do Białegostoku.

- Po przeczytaniu scenariusza widzę, że mój wątek będzie się szybko rozwijał. Były szef mojej bohaterki znalazł się w trudnej sytuacji i ona chce mu pomóc - powiedziała tajemniczo aktorka w jednym z ostatnich wywiadów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: