SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Jagna namówi Fayda żeby został w Polsce

Barwy szczęścia. Jagna namówi Fayda żeby został w Polsce

17.10.2016, godz. 12:10
Barwy szczęścia odc. 1511. Jaga (Maria Dębska), Fayad (Amin Bensalem)
Barwy szczęścia odc. 1511. Jaga (Maria Dębska), Fayad (Amin Bensalem) foto:

Dzięki Jadze (Maria Dębska) Fayad (Amin Bensalem) zostanie w Polsce! W 1515 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Jaga będzie przkonywać Syryjczyka, by nie wyprowadzał się z osiedla na Zacisznej. Czy dzięki niej Fayad zostanie w serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1515 - poniedziałek, 17.10.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Jaga w 1515 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie przkonywać Fayada do pozostanie w Polsce. Dziewczyna wydaje się mieć duży w pływ na mężczyznę. Syryjczyk wróci do domu po wypuszczeniu z aresztu, gdzie trafił zostając fałszywie oskarżony o gwałt.

Zobacz: Barwy szczęścia. Natalia Klimas dołączyła do obsady. Kogo zagra?

Fayad zostanie wypuszczony z aresztu w 1515 odcinku serialu "Barwy szczęścia" po tym, jak Maniewski (Dariusz Toczek) przeprwadzi kolejną próbę gwałtu, tym razem Kasi (Katarzyna Glinka). Po powrocie do domu syryjscy bracia planują powrót do Niemiec. Jaga odwiedzi ich i będzie próbowała ich przekonać do pozostania w Polsce...

To nie będzie łatwe po linczu, który ich spotkał ze strony mieszkańców i sąsiadów. Syryjczycy będą się bać powtórzenia takiej sytuacji, gadania za plecami oraz innych nieprzyjemności, które mogą ich spotkać ze strony z góry źle nastawionych do nich Polaków. Dodatkowo sytuację może zaognić Jędrek (Jakub Konieczny), który ma pretensje do Jagi o utrzymywanie kontaktów z Fayadem. Syryjczyk jest zauroczony piękną dziewczyną, więc może uda jej się go namówić do pozostania w kraju.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Lincz na Zacisznej. Mieszkańcy osiedla pozbędą się Syryjczyków - ZWIASTUN

Czy pomiędzy Jagą a Fayadem jest chemia czy zwykła przyjaźń? Czy Fayad wróci do Niemiec? Przekonamy się w kolejnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: