SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Iwona zniknie z "Barw szczęścia"! Wyjedzie do Syrii

Barwy szczęścia. Iwona zniknie z "Barw szczęścia"! Wyjedzie do Syrii

17.07.2017, godz. 13:45
Barwy szczęścia, Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Izabela Zwierzyńska zdradziła, że jej bohaterka zniknie z "Barw szczęścia"... na jakiś czas. foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" życie Iwony Pyrki (Izabela Zwierzyńska) wywróci się do góry nogami! Lekarka zostanie wysłana na misję do Syrii... Co tam się wydarzy? Czy Iwona zniknie z serialu "Barwy szczęścia" op wakacjach 2017? Izabela Zwierzyńska zdradziła szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinki po wakacjach 2017 od poniedziałku do piątku, o godz. 20.40 w TVP2

Izabela Zwierzyńska jesienią tego roku zostanie szczęśliwą mamą! Pozytywnie zwariowana aktorka pomimo tego faktu wcale nie zwolniła tempa, a wręcz przeciwnie. Jest prowadzącą w cyklu dla kobiet w "Pytaniu na śniadanie". Izabela opowiada w nim o tym, co powinna i czego nie powinna robić przyszła mama, a wspierają ją lekarze, którzy obalają mity i tłumaczą, co jest najlepsza zarówno dla matek, jak i dla dzieci.

Aż do końca nagrań Zwierzyńska była aktywna na planie serialu "Barwy szczęścia", występując również w teatrze Capitol i biorąc udział w spektaklach Akademii Teatralnej. Aktorka z "Barw szczęścia" chce jeszcze napisać pracę magisterską... A właśnie dostała się do prestiżowej szkoły teatralnej. Gdzie w tym wszystkim jesienią znajdzie czas na kontynuację roli Iwony w "Barwach szczęścia"?

Otóż ze słów Izabeli Zwierzyńskiej wynika, że zamierza wyjechać z kraju, by móc kontynuować naukę aktorstwa. Nastąpi to oczywiście dopiero za rok, kiedy Franek już będzie na świecie. Niemniej jednak, serialowa Iwona zdradziła swoje dalsze losy...

- Scenarzyści wyślą ją na misję do Syrii. Kiedy wróci i co dalej będzie się z nią działo, zobaczymy - wyznała aktorka "Barw szczęścia".
To z pewnością smutna wiadomość dla fanów starszej Pyrki. Izabeli Zwierzyńskiej życzymy powodzenia!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: