SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Ernest dla sławy wykorzysta samobójstwo Rafała

Barwy szczęścia. Ernest dla sławy wykorzysta samobójstwo Rafała

27.10.2016, godz. 14:00
Barwy szczęścia odcinek 1526 samobójca Rafał, Marta (Katarzyna Zielińska) Ernest (Krystian Kukułka)
Barwy szczęścia odcinek 1526 samobójca Rafał, Marta (Katarzyna Zielińska) Ernest (Krystian Kukułka) foto:

Po tym, jak Marta (Katarzyna Zielińska) zamieszała się w sprawę niedoszłego samobójcy Rafała, Radek w 1525 odcinku serialu "Barwy szczęścia" stwierdzi, że to idealny pomysł, na podniesienie statystyk radia. Będzie chciał z tragedii mężczyzny zrobić reklamę, by w 1525 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przyciągnąć jak największą ilość słuchaczy.

"Barwy szczęścia" odcinek 1525 - piątek, 27.10.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W 1525 odcinku serialu "Barwy szczęścia" policja wejdzie do mieszkania Rafała - mężczyzny, który wcześniej dzwonił do radia w trakcie trwania audycji prowadzonej przez Martę mówiąc, że chce sie zabić.

Zobacz: Barwy szczęścia. Samobójca Rafał odwiedzi Martę

Marta w poprzednich odcinkach przestraszyła się i martwiła sytuacją nieznajomego mężczyzny, więc poprosiła Ernesta o pomoc. Kiedy sprowokowany Rafał ponownie wybrał numer do stacji radiowej, młody Chowański zdążył namierzyć sygnał z jego komórki. Wiedząc, gdzie meżczyzna się znajduje, Marta wraz z Ernestem wyruszyli jak najszybciej we wskazane miejsce. Kiedy dotarli do mieszkania zarejestrowanego na jednoosobową firmę, samobójca odmówił współpracy. Zdesperowana Marta i Ernest postanowili, że czas najwyższy zadzwonić na policję. W 1525 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przybywają funkcjonariusze. Siłą wyciągną z mieszkania Rafała, który następnie trafi do szpitala psychiatrycznego na obserwację. Ernest w międzyczasie wpadnie na to, jak zarobić na nieszczęściu, które spotkało tego człowieka.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz zrezygnują ze ślubu

Czy Marta postawi się Ernestowi i nie dopuści, by z Rafała zrobił reklamę? Czy pozowli wykorzystać mężczyznę? Przekonamy się w nadchodzących odcinkach serialu "Barwy szczęścia", nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 20.05 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: