SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Dramat Klary. Jej dziecko jest chore na zespół Downa?

Barwy szczęścia. Dramat Klary. Jej dziecko jest chore na zespół Downa?

20.09.2016, godz. 09:35
Barwy szczęścia odcinek 1498. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak), Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Barwy szczęścia odcinek 1498. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak), Iwona (Izabela Zwierzyńska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Wstrząsające chwile w serialu "Barwy szczęścia"! Dziecko Klary (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak) może się urodzić z poważną wadą genetyczną. W 1497 odcinku "Barw szczęścia" podczas wizyty u ginekologa i badania USG lekarz ostrzega Klarę, że istnieje spore ryzyko, że jej dziecko będzie chore na zespół Downa. Czy w tej sytuacji młodzi Pyrkowie zdecydują się na przerwanie ciąży?

"Barwy szczęścia" odcinek 1497 - wtorek, 20.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Klara i Hubert z "Barw szczęścia" długi czas starali się o dziecko, a kiedy w końcu się udało los szykuje dla nich ciężką próbę. Strach przed tym, że ciąża nie przebiega prawidłowo i występuje ryzyko poronienia spędza przyszłej mamie sen z powiek. Niestety wyniki jej badań nie są optymistyczne.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ewunia dowie się, że Marta nie jest jej biologiczną matką

W 1497 odcinku "Barw szczęścia" lekarz prowadzący ciążę przekazuje Klarze tragiczną wiadomość - jej dziecko może być ciężko chore. Podczas badania USG ginekolog zauważa niepokojące objawy u rozwijającego się płodu. Klara od razu orientuje się, że coś jest nie tak. Mina ginekologa mówi bowiem wszystko.

- Test PAPP-a, który robiliśmy 10 dni temu… Chciałem ocenić ryzyko anomalii genetycznych płodu. Niestety jest ryzyko wady genetycznej u pani dziecka. Te słowa sprawiają, że przyszła mama aż blednie. Z trudem wydusza  z siebie pytanie. - Jakiej... wady?
- Spokojnie, pani Klaro... To jest tylko test przesiewowy, trzeba będzie zrobić więcej badań! Mówię o trisomii 21 chromosomu czyli mówiąc normalnie… jest podejrzenie, że pani dziecko ma zespół Downa - ostrzega ją lekarz.

Patrz: Barwy szczęścia. Waleria i Stefan po ślubie wyjadą do Norwegii do Bartka

Przerażona Klara z trudem panuje nad sobą. W tej jednej chwili cały jej świat, wszystkie marzenia dotyczącego tego nienarodzonego dziecka rozsypują się jak domek z kart. Przed Klarą i Hubertem teraz najtrudniejsza decyzja - czy jeśli ich dziecko naprawdę jest chore zdecydują się na przerwanie ciąży?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: