SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Angela zakocha się w Kajtku i odbije go Oliwce?

Barwy szczęścia. Angela zakocha się w Kajtku i odbije go Oliwce?

05.10.2016, godz. 13:30
Barwy szczęścia odc. 1545. Angela (Helena Englert), Kajtek (Jakub Dmochowski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Barwy szczęścia odc. 1545. Angela (Helena Englert), Kajtek (Jakub Dmochowski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Helena Englert (16 l.), córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta, jako kontrowersyjna Angela nieźle namiesza w serialu "Barwy szczęścia". W 1509 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian (Kacper Krupski) przedstawi Magdzie (Honorata Witańska) swoją córkę, Angelę. Nastolatka od razu da się poznać jako buntowniczka, która nie może wybaczyć ojcu, że zniknął z jej życia. A kiedy pozna Kajtka (Jakub Dmochowski) zakocha się w nim i będzie obsesyjnie zazdrosna o Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska)

"Barwy szczęścia" odcinek 1509 - czwartek, 6.10.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Helena Englert w "Barwach szczęścia"! 16-letnia córka znanej aktorskiej pary liczy na to, że dzięki roli Angeli podejmie decyzję, czy iść w ślady rodziców. Od wczesnego dzieciństwa fascynuje ją aktorstwo, ale rodzice umiejętnie, bez pośpiechu wprowadzają ją do tego świata.

Gdy miała 2 lata zagrała epizod w filmie "Superprodukcja". Jako 13-latka dostała rolę w filmie "Układ zamknięty". To były jednak małe role. Dopiero w serialu "Barwy szczęścia" ma szansę się rozwinąć.

Patrz: Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz wezmą ślub na statku? Romantyczny rejs do Chorwacji


W 1509 odcinku "Barw szczęścia" Angela przyleci do Polski z Kanady, ponieważ w wypadku zginęła jej mama i dziadkowie. Nastolatka spróbuje ułożyć sobie życie w obcym dla siebie kraju u boku ojca, którego właściwie nie zna. Angela ma jednak problemy emocjonalne, nie radzi sobie w nowej rzeczywistości i często reaguje agresją.

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Angela zakocha się w Kajtku (Jakub Dmochowski), a z czasem zrobi się bardzo zazdrosna o jego dziewczynę Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska). Zawód miłosny doprowadzi ją do ostateczności, dojdzie do tragicznych zdarzeń...

Zobacz: Barwy szczęścia. Bożena zgwałcona przez Syryjczyka?

Rola w "Barwach szczęścia" daje Helenie duże pole do popisu, praca na planie to dla niej przyspieszony kurs aktorstwa. - Trzeba mierzyć siły na zamiary. Na razie jestem na etapie bardzo przyjemnej, inspirującej przygody. Zobaczymy, czy sobie poradzę i czy mi się to spodoba w dłuższej perspektywie. Jeśli wyjdzie w miarę w porządku, zacznę myśleć o kolejnych krokach w kierunku aktorstwa - przyznaje 16-latka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Barw szczęścia" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: