SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Amelia i Tomasz wezmą ślub

Barwy szczęścia. Amelia i Tomasz wezmą ślub

13.04.2016, godz. 16:15
Barwy szczęścia. Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz Wiśniewski (Kazimierz Mazur)
Barwy szczęścia. Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz Wiśniewski (Kazimierz Mazur) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Ślub w serialu "Barwy szczęścia"! Amelia (Stanisława Celińska) i Tomasz (Kazimierz Mazur) w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 będą małżeństwem. Na planie serialu właśnie trwają zdjęcia do kolejnego 10 sezonu, w którym widzowie zobaczą m.in. ślub Amelii i Tomasza. Wśród gości na ceremonii w urzędzie stanu cywilnego będą dzieci młodej pary: córka Tomasza - Bożena (Marieta Żukowska) i odnaleziony syn Amelii - Bruno Stański (Lesław Żurek).

Na planie "Barw szczęścia" trwają właśnie zdjęcia do wyjątkowego ślubu. Aktorzy nagrywają scenę jak Amelia i Tomasz składają przysięgę małżeńską. Ale widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość, bo odcinek "Barw szczęścia" ze ślubem Amelii i Tomasza będzie dopiero w nowym 10 sezonie, który w telewizji pojawi się jesienią 2016.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Lesław Żurek synem Amelii i nowym ukochanym Bożeny

Warto jednak czekać, bo para seniorów, których połączyła przyjaźń i którzy stanowią idealny przykład ludzi służących innym pomocą, na pewno wzruszy wszystkich widzów "Barw szczęścia".

Mimo swojego wieku Amelia i Tomasz zdecydują się na małżeństwo, by być razem aż do końca swoich dni. Od samego początku ich znajomości mogli na siebie liczyć, więc będą pewni tego, że sprawdzą się też jako mąż i żona.

- Nie spodziewałam się, że jeszcze będę panną młodą, ale cieszę się bardzo. Mam nadzieję, że w życiu też mi sie to przydarzy. Pamiętam swój pierwszy ślub w kościele przy Placu Zbawiciela - powiedziała Stanisława Celińska w programie "Pytanie na śniadanie".

Patrz: Barwy szczęścia. Amelia winna śmierci swojego męża. Tajemnica Amelii wyjdzie na jaw

Znakomita aktorka przyznała, że bardzo lubi postać Amelii i atmosferę na planie "Barw szczęścia". W pracy czuje się jak w domu, wśród najbliższej rodziny. A co jeszcze wydarzy się wątku Amelii w "Barwach szczęścia"?

- Za dużo nie mogę zdradzać, bo to wiadomo lekka tajemnica. Ale pojawi się syn i będą z nim pewne problemy. Ale tak to bywa, że w życiu są blaski i cienie. Lesław Żurek to fajny syn - przyznała Celińska.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: