SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Aleksandra Szwed i Katarzyna Zielińska odchodzą z serialu

Barwy szczęścia. Aleksandra Szwed i Katarzyna Zielińska odchodzą z serialu

05.12.2016, godz. 09:42
Aleksandra Szwed i Katarzyna Zielińska kończą pracę w Barwach szczęścia
Aleksandra Szwed i Katarzyna Zielińska kończą pracę w "Barwach szczęścia" foto:

Drastyczne zmiany w obsadzie "Barw szczęścia". Katarzyna Zielińska i Aleksandra Szwed znikają z serialu! Na widzów „Barw szczęścia”, czeka kilka zmian i zaskakujących zwrotów akcji. Do obsady serialu dołączą: Patryk Pniewski, Monika Dryl i Zofia Zborowska, zakończeniu ulegną wątki z udziałem ekranowej Liliany i Marty Walawskiej.

"Barwy szczęścia" premierowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 20.05 w TVP2

Złe wieści dla fanów "Barw szczęścia" Na początku roku dramatycznie zakończy się wątek Liliany (Aleksandra Szwed), która zaryzykuje i udzieli Łukaszowi wywiadu na temat przestępczej działalności Berga (Cezary Żak) i jego syna Madejskiego (Przemysław Cypryański). W 1575 odcinku człowiek wynajęty przez bandytów brutalnie zaatakuje tancerkę po wyjściu z TVP.

Z kolei pomysł na koniec wątku Marty Walawskiej (Katarzyna Zelińska) scenarzyści trzymają na razie w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że fani serialu będą mogli śledzić losy bohaterki granej przez Katarzynę Zielińską jeszcze przez kilka miesięcy.

Zobacz: Barwy szczęścia. Nowe romanse w serialu TVP2 - ZDJĘCIA

Telewizja nie znosi nudy, dlatego zmiany są nieuniknione, a czasem bardzo potrzebne. Jestem pewien, że niespodzianki, które szykujemy dla widzów, zyskają ich uznanie - mówi Tadeusz Lampka, producent serialu i dodaje - Cieszymy się z zaufania jakim obdarzają nas widzowie i aktorzy, którzy decydują się na udział w naszej produkcji. Zmiany obsadowe zawsze pozytywnie wpływają na widownię i są ożywczym impulsem, otwierającym nowe możliwości rozwoju fabuły.

Po udanym debiucie Heleny Englert twórcy serialu stawiają na młodych bohaterów, dlatego w nowym roku w obsadzie „Barw szczęścia” zobaczymy Patryka Pniewskiego, którego widzowie docenili m.in. w głośnym „Belfrze”. Młody aktor zagra piłkarza, którego managerem będzie serialowy Darek - w tej roli ulubieniec damskiej części widowni Andrzej Niemyt. W wątku z udziałem Patryka Pniewskiego ważną rolę odegra, grana przez Katarzynę Sawczuk, niepokorna Julita. Sceny z udziałem dwójki tych aktorów mają szansę zelektryzować widownię.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Anna Dereszowska zniknie z serialu

Z kolei w 1630 odcinku na Osiedlu pod Sosnami pojawi się nowa bohaterka – Aneta Dylska – i tym samym do obsady na stałe dołączy Zofia Zborowska. Pojawienie się młodej dentystki wprowadzi zawirowania w życiu wielu bohaterów, w szczególności jednak dotkną serialową Bożenę (Marieta Żukowska), Amelię (Stanisława Celińska) i Bruna (Lesław Żurek). Natomiast boku Michała Rolnickiego już w styczniu zobaczymy Monikę Dryl. Aktorka wcieli się w dziennikarkę współprowadzącą z Łukaszem Sadowskim program telewizyjny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: