SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Piotr oskarżony o molestowanie dzieci. Marta wyciągnie byłego męża z więzienia

Barwy szczęścia. Piotr oskarżony o molestowanie dzieci. Marta wyciągnie byłego męża z więzienia

17.11.2016, godz. 11:00
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Ewa (Gabriela Ziembicka) Piotr (Piotr Jankowski) Chowański (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia odcinek 1539 Marta (Katarzyna Zielińska) Ewa (Gabriela Ziembicka) Piotr (Piotr Jankowski) Chowański (Jacek Rozenek) foto: TVP2

Szok! Pochłonięta żądzą zemsty Iga (Ada Fijał) oskarży Piotra (Piotr Jankowski) w 1539 odcinku serialu "Barwy szczęścia" o molestowanie dzieci! Zostanie aresztowany przez policję na oczach Ewy (Gabriela Ziembicka) i Marty (Katarzyna Zielińska). Była żona Walawskiego w 1539 odcinku "Barw szczęścia" postanowi powstrzymać rozgoryczoną Igę!

"Barwy szczęścia" odcinek 1539 - piątek, 18.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Nikt nie spodziewa się tego, że zdradzona Iga będzie aż tak uparta na to, aby zemścić się na Walawskim. Pójdzie w 1539 odcinku serialu "Barwy szczęścia" donieść na policję, że jej mąż molestuje dzieci! W efekcie jeszcze tego samego dnia, tuż przed ponownym wylotem do Londynu Piotr zostanie aresztowany.
- Dajcie spokój, córka patrzy, a wy mnie aresztujecie jak jakiegoś bandytę!(…) Rozwodzimy się... Żona wszystko to zmyśliła, jest zdesperowana, szalona z nienawiści! - Piotr będzie próbował powstrzymać policjantów przed aresztowaniem go w 1539 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Na nic zdadzą się jego tłumaczenia. Marta po całym zajściu spróbuje usokoić Ewunię:
- Nie płacz, skarbie...
- Co tata złego zrobił?

Zobacz: Barwy szczęścia. Powrót Berga. Biznesmen zemści się na Łukaszu!

- Nic, to takie nieporozumienie... Jutro pewnie go wypuszczą... - Marta bardzo się pomyli! W dodatku Chowański (Jacek Rozenek) zacznie się przekonywać co do wersji zdarzeń Igi i wierzyć w 1539 odcinku serialu "Barwy szczęścia" w to, że Walawski faktycznie może mieć coś do dzieci!
- Może zrobił coś, co dla Igi wyglądało... podejrzanie? -
spyta Walawską.
- Wiele rzeczy można mu zarzucić... że jest łajdakiem, kobieciarzem, ale nigdy by nie zrobił krzywdy dzieciom! Swoim czy obcym!
- Jesteś pewna?
- Absolutnie, na sto dwadzieścia procent!(...) Muszę powstrzymać Igę. Przekonać ją, żeby wycofała swoje zeznania zanim wokół całej tej sprawy rozpęta się piekło!

Marta zgodnie ze swoimi wcześniejszymi zamiarami pojedzie do Igi, aby przekonać ją do zmiany zeznań.
- On krzywdził moje dzieci...
- Co ty bredzisz? Przecież on im nic nie zrobił!
- Zrobił. I nie mogłam tego dłużej tolerować...
- Opamiętaj się... Piotrek cię zdradził. Jesteś wściekła. Rozumiem. Ale nie mieszaj w to dzieci!(...) Coś ci się uroiło od leków, które brałaś!
Iga pokarze Marcie swój telefon:
- A co, jeśli ci udowodnię, że to prawda?(...) Miłosz i Monika się go boją. Płaczą na jego widok. Gdybyś widziała ich przerażone twarzyczki, gdy Piotr wchodzi do mieszkania... Jakie straszne rzeczy musiał im zrobić!
- Iga, tak ci się tylko wydaje i się nakręcasz...
- Myślisz, że oszalałam? Że go oskarżyłam bez powodu? Że to wszystko zmyśliłam? Wiedziałam, że nikt mi nie uwierzy... Dlatego zadzwoniłam na policję!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Rozwód Marty i Artura. Walawska znów sięgnie po alkohol

Następnego dnia obie Walawskie spotkają się na komendzie, a Iga nadal będzie grała w swoją grę:

- Może nie widziałaś tego, co ja, a może nie chciałaś widzieć... Nie oceniam cię. Ale nie zakładaj, że nic się nie stało, tylko dlatego że chciałabyś, żeby tak było!
- Wiesz, że Piotr nigdy nie wyrywał się do codziennej obsługi dzieci... Owszem, był hojny, zabierał na wycieczki, kupował prezenty, ale takie przyziemne sprawy jak kąpiele czy ubieranie nigdy go nie interesowały. W Londynie Piotr niespodziewanie zaczął się interesować dziećmi również w tych "prozaicznych" czynnościach... Szczególnie Ewą.
Marta powoli zacznie wątpić w to, że Piotr jest niewinny. Iga podtrzyma swoje zeznania, a załamana mama Ewy ponownie zajrzy do kieliszka...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: