SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Jerzy Marczak wyjdzie z więzienia i zostanie oczyszczony z zarzutów

Barwy szczęścia. Jerzy Marczak wyjdzie z więzienia i zostanie oczyszczony z zarzutów

24.02.2016, godz. 08:32
Barwy szczęścia odc. 1403. Anna Marczak (Dorota Kolak), Jerzy (Bronisław Wrocławski)
Barwy szczęścia odc. 1403. Anna Marczak (Dorota Kolak), Jerzy (Bronisław Wrocławski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Jerzy Marczak (Bronisław Wrocławski) z serialu "Barwy szczęścia" odzyska wolność! Po wypadku na budowie, w którym ciężko ranny został jeden z robotników - Wojciech Florczak (Dawid Zawadzki) - szefowie Jerzego zrzucają całą winę na niego. Mało tego - przekupują też robotnika, by pogrążył Marczaka swoimi zeznaniami. Ale w 1417 odcinku "Barw szczęścia" Wojciech zeznaje przed prokuartorem, że to nie Jerzy odpowiada za wypadek, bo jako kierownik budowy zawsze przestrzegał procedur bezpieczeństwa.

"Barwy szczęścia" odcinek 1417 - czwartek, 17.03.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Odsiadka Jerzego Marczaka z "Barw szczęścia" za kratkami jest na rękę szefom firmy BudFix, którzy dopuszczali się licznych zaniedbań.

Gdyby nie oszczędzali na materiałach budowlanych, nie doszłoby do tragedii, w której ciężko ranny został Wojciech Florczak. Właściciele firmy zrobili z Jerzego kozła ofiarnego, obarczyli go pełną odpowiedzialnością za katastrofę na budowie, którą kierował.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Samobójstwo Dominiki. To wina Kasi i Łukasza

W 1417 odcinku "Barw szczęścia" prawda wychodzi jednak na jaw. Florczak przyznaje się przed prokuratorem, że został przekupiony przez pracodawcę. Radosław namówił go na na obciążenie winą za wypadek Jerzego, a w zamian zaoferował pieniądze na rehabilitację. To dodatkowe wynagrodzenie od firmy za to, że obal nie zginął na budowie.

Patrz: Barwy szczęścia. Marta zdradzi Artura z bratem Marleny? Marcel zakocha się w Marcie

Z pomocą prawników - Oliwiera Jakubczyka (Mikołaj Krawczyk), Natalii (Maria Dejmek) i Klemensa (Sebastian Perdek) - udaje się wykazać, że BudFix to nieuczciwy deweloper, który żeruje na naiwności mieszkańców nowo wybudowanych osiedli i często dopuszcza się fuszerek.

To właśnie młodzi adwokaci odwiedzą w szpitalu Wojciecha i rozbudzają w nim wyrzuty sumienia. Przecież to przez niego Jerzy Marczak siedzi w areszcie i grozi mu kilka lat więzienia. Ranny w wypadku robotnik wreszcie zeznaje prokuratorowi jak było naprawdę. W 1417 odcinku "Barw szczęścia" Jerzy wraca do domu gdzie od razu rzuca się w ramiona swojej żony Anny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: