SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia, 11 sezon: Co się wydarzy?- ZWIASTUN

Barwy szczęścia, 11 sezon: Co się wydarzy?- ZWIASTUN

13.06.2017, godz. 10:00
Barwy szczęścia, odcinek 1680, Klara (Olga Jankowska)
Klara podejmie decyzję, która doprowadzi do tragedii. foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

11 sezon serialu "Barwy szczęścia" zapowiada się niezwykle emocjonująco. Zakończenie przed wakacjami 2017 wywołało burzę wśród widzów. Fani serialu "Barwy szczęścia" dopiero po przerwie zobaczą, czyich ulubionym bohaterom uda się pokonać przeciwności losu. Co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach? Pojawił się zwiastun 11 sezonu!

"Barwy szczęścia" nowe odcinki po wakacjach 2017 w TVP2

11 sezon serialu "Barwy szczęścia" jak już nam wiadomo, będzie przepełniony rozstaniami! Z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń będzie zniknięcie z ekranu Katarzyny Zielińskiej, czyli Marty Walawskiej. Czeka ją rozwód z Arturem (Jacek Rozenek) oraz przeprowadzka z byłym mężem i córką do Białegostoku. Co do Chowańskiego, wiadomo tyle, że powróci bez szwanku z kolejnej wyprawy w góry i zacznie poszukiwania ukochanej. Niestety, kobieta zaginie w tajemniczych okolicznościach.

Pod znakiem zapytania w 11 sezonie serialu "Barwy szczęścia" stanie również małżeństwo Klary (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak). Po powrocie żony Pyrka nie będzie chciał dać jej możliwości opieki nad córką. Samej Klarze już ewidentnie nawet nie zależy na dotychczasowym ukochanym - będzie chciała jedynie "odzyskać" córkę. Rozpocznie się batalia o prawo do opieki nad małą Marysią.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, ostatni odcinek 1679: Marta rozpacza przez rozwód z Arturem

Trzecim, najbardziej dramatycznym wątkiem ostatniego sezonu serialu "Barwy szczęścia" była historia prześladowania Łukasza (Michał Rolnicki) przez Alicję (Monika Dryl). Sadowskiego czekają dwie, wielkie bitwy - pierwsza o udowodnienie nieprawdomówności byłej szefowej w sądzie, a druga o serce Kasi (Katarzyna Glinka), które wyjątkowo ucierpiało przez całą aferę.

Oczywiście na tym się nie skończy, pozostaje jeszcze kwestia ślubu Bruna (Lesław Żurek) pomimo miłości do Bożeny (Marieta Żukowska), dziecko Józka (Patryk Pniewski) i Julity (Katarzyna Sawczuk, z którą młodzieniec będzie przymuszony zapewne wziąć ślub, oraz perypetie Kajtka (Jakub Dmochowski), Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), Angeli (Helena Englert) i Eryka (Patryk Cebulski).

Zobacz: Barwy szczęścia odcinek 1680, po wakacjach: Kasia odejdzie od Łukasza?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: