SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Nina odzyska Marka?

Barwy szczęścia. Nina odzyska Marka?

29.10.2016, godz. 13:45
Barwy szczęścia odcinek 1258, Nina (Aleksandra Popławska), Marek (Marcin Perchuć)
Barwy szczęścia odcinek 1258, Nina (Aleksandra Popławska), Marek (Marcin Perchuć) foto:

Nina (Aleksandra Popławska) będzie próbowała poderwać Marka (Marcin Perchuć) i zaproponować mu, by zamieszkali razem, ale na jej drodze stanie prawniczka Sylwia (Olga Bończyk). W 1528 odcinku "Barw szczęścia" Złoty zaproponuje by zatrudnić Paszkowską. Nina będzie zachwycona nową współpracowniczką, ale w końcu zda sobie sprawę, że brunetka jest jej rywalką w walce o serce Marka. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1528 - czwartek, 03.11.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Nina spróbuje za to przekonać Marka, by na stałe został w jej firmie. Po cichu licząc na to, że zacznie się od wspólnej pracy… a skończy na tym, że Złoty na nowo zamieszka z nią i z synem. - Klienci cię lubią, ufają ci... Ja też ci ufam. Źle ci tutaj?

Zobacz: Barwy szczęścia. Ernest dla sławy wykorzysta samobójstwo Rafała

Tymczasem Marek spotka przypadkiem Sylwię  – prawniczkę, którą poznał walcząc o odszkodowanie po śmierci Marii. Mecenas Paszkowska wyzna, że cały czas o nim myślała. - Zastanawiałam się, jak się panu wiedzie… I gdy Złoty opowie o fundacji, którą założyła rodzina Pyrków, zaproponuje mu pomoc.

A kilka dni później Marek nakłoni Ninę, by zatrudniła seksowną prawniczkę do obsługi ich firmy. Bizneswoman po spotkaniu z Sylwią będzie zachwycona: - Ambitna, młoda, samotna... Czy może być lepsza pracowniczka? Akurat coś o tym wiem!

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Kajtek wyrzucony z obozu przez Oliwkę

Za to pani mecenas od razu nabierze ochoty, by spędzić z Markiem więcej czasu... - Mamy razem pracować, obiad i lampka wina będzie świetną okazją, żebyśmy mogli się lepiej poznać… Czy Złoty przyjmie zaproszenie? I jak zareaguje Nina, gdy w końcu odkryje, że Paszkowska może być jej rywalką?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: