SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Aż po sufit ostatni odcinek 13 online na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Aż po sufit ostatni odcinek 13 online na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

17.11.2015, godz. 20:10
Aż po sufit odcinek 13. Andrzej Domirski (Cezary Pazura), Joanna (Edyta Olszówka)
Aż po sufit odcinek 13. Andrzej Domirski (Cezary Pazura), Joanna (Edyta Olszówka) foto: TVN/X-NEWS

"Aż po sufit" ostatni odcinek 13 w TVN we wtorek, 24.11.2015, o godz. 21.30. "Aż po sufit" online odcinek 13 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Aż po sufit" online odcinek 13 za darmo na player.pl - oto link:

Zobacz: "Aż po sufit" odcinek 13 online za darmo na player.pl >>>

"Aż po sufit" odcinek 13 - streszczenie, co się wydarzy?

Zbliżają się 50. urodziny Andrzeja (Cezary Pazura). Joanna (Edyta Olszówka) chce zorganizować huczne obchody, ale solenizant woli spędzić ten dzień jedynie w kameralnym, rodzinnym gronie. Domirska wraz z dziećmi planują przyjęcie niespodziankę. Nieoczekiwanie Andrzej otrzymuje propozycję współpracy od Leszka z Velmisu. Joanna nie wierzy w uczciwe zamiary byłego kolegi męża. Ponowne spotkanie mężczyzn kończy się pobytem w więzieniu.

Tymczasem Kama (Karolina Staniec) poświęca się całkowicie nowej pasji - jodze. Dzięki medytacjom odzyskuje spokój i harmonię ducha. Joanna i Beata (Małgorzata Foremniak) również zapisują się na zajęcia. Wówczas odkrywają, dlaczego tak naprawdę dziewczyna zainteresowała się jogą.

Natalia (Erika Karkuszewska) i Łukasz (Krzysztof Chodorowski) narzekają na brak intymności i swobody w domu rodzinnym. Umawiają się na randki w samochodzie. Praca Tomka (Kamil Szeptycki) w pubie okazuje się niebezpieczna. Pewnego wieczora zostaje zaatakowany i okradziony.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: