SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Aż po sufit online odcinek 5 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Aż po sufit online odcinek 5 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

22.09.2015, godz. 21:00
Aż po sufit odc 6. Kama (Karolina Staniec)
Aż po sufit odc 6. Kama (Karolina Staniec) foto: TVN/X-NEWS

"Aż po sufit" odcinek 5 w TVN we wtorek, 29.09.2015, o godz. 21.30. "Aż po sufit" online odcinek 5 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Aż po sufit" online odcinek 5 za darmo na player.pl - oto link:

Zobacz: "Aż po sufit" odcinek 5 online za darmo na player.pl >>>

"Aż po sufit" odcinek 5 - streszczenie, co się wydarzy?

Joanna (Edyta Olszówka) martwi się sytuacją finansową rodziny. Odkąd Andrzej (Cezary Pazura) odszedł z Velmisu, sama utrzymuje cały dom. Kobieta spędza kolejny wieczór nad rachunkami. Andrzej zapewnia żonę, że pozyska klientów do swojej nowej firmy. Niestety, ponosi porażkę. Joanna musi szukać dodatkowych zleceń jako księgowa. Ukrywa to jednak przed mężem. Jednocześnie próbuje dopingować i wspierać Andrzeja.

Kama (Karolina Staniec) próbuje pomóc ojcu - projektuje dla firmy ojca profesjonalne materiały reklamowe oraz rejestruje domenę w internecie. Tymczasem Tomek odkrywa sekret siostry, który może zniszczyć reputację młodej Domirskiej, a ponadto zranić jej najbliższych. Tomek (Kamil Szeptycki) zamierza ochronić Kamę przed kompromitacją. Daniel (Cezary Łukaszewicz) wysłał do bliskich byłej dziewczyny wiadomość z erotycznym wideo z Kamą w roli głównej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: