SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Aż po sufit online odcinek 2 na player.pl w internecie za darmo od 1.09.2015

Aż po sufit online odcinek 2 na player.pl w internecie za darmo od 1.09.2015

01.09.2015, godz. 21:00
Aż po sufit odc. 2. Andrzej (Cezary Pazura), Daniel (Cezary Łukaszewicz)
Aż po sufit odc. 2. Andrzej (Cezary Pazura), Daniel (Cezary Łukaszewicz) foto: TVN/X-NEWS

"Aż po sufit" odcinek 2 w TVN we wtorek, 8.09.2015, o godz. 21.30. "Aż po sufit" online odcinek 2 na player.pl w internecie za darmo, prapremiera już we wtorek, 1.09.2015, o godz. 22.30. "Aż po sufit" online odcinek 2 za darmo na player.pl - oto link:

Zobacz: "Aż po sufit" odcinek 2 online za darmo na player.pl >>>

"Aż po sufit" odcinek 2 - streszczenie, co się wydarzy?

Andrzej (Cezary Pazura) składa wypowiedzenie. Szef Velmisu i jego wieloletni przyjaciel zaproponował mu nowe, niekorzystne warunki. Mężczyzna stracił nie tylko pracę, ale również bliskiego znajomego. Teraz planuje założyć własną firmę i pracować na własne nazwisko.

Tymczasem w domu Łukasz (Krzysztof Chodorowski) i Natalia (Erika Karkuszewska) wypakowują z samochodu pudła z rzeczami. Okazuje się, że Kama (Karolina Staniec) wróciła do rodziców, ponieważ pobił ją jej chłopak, Daniel.

Andrzej odbywa z córką długą rozmowę, po której zgadza się nie ingerować w jej sprawy. Kiedy jednak w nocy słyszy płacz, postanawia złamać obietnicę. Niestety, agresywny chłopak jest dla niego zbyt silny. Podczas bójki z kieszeni Daniela wypada torebka z metamfetaminą. Andrzej i Joanna (Edyta Olszówka) obawiają się, że przez swojego partnera, Kama mogła zacząć zażywać narkotyki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: