SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Aż po sufit. Sekstaśma Kamy! Tomek ratuje reputację siostry

Aż po sufit. Sekstaśma Kamy! Tomek ratuje reputację siostry

13.10.2015, godz. 20:10
Aż po sufit odc 6. Kama (Karolina Staniec)
Aż po sufit odc 6. Kama (Karolina Staniec) foto: TVN/X-NEWS

Skandal w serialu "Aż po sufit"! Kama (Karolina Staniec) rozstała się z Danielem (Cezary Łukaszewicz), ale były chłopak nie może się z tym pogodzić. W 7 odcinku "Aż po sufit" narkoman w ramach zemsty chce zniszczyć Kamie życie. By to zrobić wysyła na służbową pocztę jej matki Joanny (Edyta Olszówka) erotyczne wideo z Kamą w roli głównej. Wstydliwy sekret siostry poznaje Tomek (Kamil Szeptycki), który z pomocą Mila (Piotr Żurawski) próbuje ratować jej reputację.

"Aż po sufit" odcinek 7 - wtorek, 13.10.2015, o godz. 21.30 w TVN

Toksyczny związek Kamy i Daniel zakończył się kiedy uzależniony od narkotyków chłopak pobił młodą Domirską, a później rzucił się na jej ojca Andrzeja (Cezary Pazura).

Dopiero wtedy Kama zrozumiała, że jej ukochany jest niebezpiecznym facetem, który przede wszystkim potrzebuje fachowej pomocy. Ale Daniel nie może się pogodzić z rozstaniem z Kamą.

Przeczytaj: Aż po sufit. Porażka Cezarego Pazury. Ludzie nie chcą oglądać serialu z "Garkowciskiem"

W 7 odcinku "Aż po sufit" reputacja Kamy jest zagrożona, bo Daniel w ramach zemsty wysyła na służbowego e-maila Joanny kompromitujące nagranie z jej córką w roli głównej. Były chłopak Kamy nakręcił ten erotyczny filmik kiedy dziewczyna była kompletnie pijana.

Kama jest przerażona. Zupełnie nie wie co robić. Próbuje ukryć ten wstydliwy sekret przed rodziną, ale Tomek poznaje prawdę. Oboje zdają sobie sprawę, że jeśli ta tajemnica wyjdzie na jaw, może zniszczyć reputację młodej Domirskiej, a ponadto zranić jej najbliższych.

Patrz: Aż po sufit. Kim są bohaterowie Aż po sufit, nowego serialu TVN?

Tomek zamierza ochronić Kamę przed skandalem. Pomagają mu Milo, Zośka (Alicja Juszkiewicz)
oraz Beata (Małgorzata Foremniak) Okazuje się, że muszą dokonać włamania do służbowego komputera Joanny w Velmisie, a potem przejąć maila, którego Daniel wysłał do bliskich byłej dziewczyny. Wiadomość zawiera erotyczne wideo z Kamą...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN serialu "AŻ PO SUFIT" >>>

 

Co aktorzy z Aż po sufit mówią o serialu? >>>

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: