SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Aż po sufit. Porażka firmy Andrzeja. Rodzina Domirskich nie ma za co żyć

Aż po sufit. Porażka firmy Andrzeja. Rodzina Domirskich nie ma za co żyć

06.10.2015, godz. 19:45
Aż po sufit odcinek 7. Andrzej Domirski (Cezary Pazura)
Aż po sufit odcinek 7. Andrzej Domirski (Cezary Pazura) foto: TVN/X-NEWS

Rodzina Joanny (Edyta Olszówka) i Andrzeja (Cezary) z "Aż po sufit" zmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Domirskim coraz trudniej wiązać koniec z końcem. W 7 odcinku "Aż po sufit" to Joanna musi utrzymywać cały dom, bo odkąd Andrzej odszedł z pracy w firmie "Velmis" prawie nic nie zarabia. Wciąż bowiem nie może zdobyć klientów dla swojej nowej firmy elektrycznej. Kochająca żona Andrzeja wspiera go, bo wie, że tylko w ten sposób może mu pomóc. Swoimi kłopatami dzieli się tylko z przyjaciółką Beatą (Małgorzata Foremniak).

"Aż po sufit" odcinek 7 - wtorek, 13.10.2015, o godz. 21.30 w TVN

Joanna i Andrzej, główni bohaterowie "Aż po sufit" stanowią przykład idealnego małżeństwa. Choć w ich życiu nie brakuje trosk i problemów, to zawsze są ze sobą blisko i wzajemnie się wspierają. A ostatnio Domirscy mają aż nadto kłopotów.

Przeczytaj: Aż po sufit. Obsada, kim są bohaterowie Aż po sufit

Marzyli o tym, że zostaną sami w domu, bo ich dzieci się wyprowadziły, lecz nieoczekiwanie dom znów się zapełnił. U Domirskich mieszkają przecież Łukasz (Krzysztof Chodorowski) z żoną Natalią (Erika Karkuszewska), Kama (Karolina Staniec) i ojciec Joanny, Tadeusz (Tadeusz Borowski). Oczywiście duża rodzina oznacza duże wydatki. A budżet Domirskich zaczyna się kurczyć.

W 7 odcinku "Aż po sufit" coraz bardziej dramatyczna sytuacja finansowa Domirskich spędza sen z powiek Joanny. Odkąd Andrzej postanowił odejść z Velmisu, utrzymanie domu spadło w całości na nią Joanna kolejny wieczór spędza nad rachunkami zastanawiając się, jak związać koniec z końcem.

Jej niepokoju nie podziela Andrzej, który nad wyraz optymistycznie patrzy w przyszłość i wciąż zapewnia żonę, że pracuje nad tym, by pozyskać klientów dla swojej nowej firmy.

Niestety jego metody okazują się nieskuteczne i mało profesjonalne przez co Andrzej wpada tylko w kłopoty. Joanna jest niezadowolona, kiedy mąż bez jej wiedzy nadwyręża domowy budżet, kupując używane auto.

Patrz: Aż po sufit. Klęska Cezarego Pazury. Ludzie nie chcą oglądać serialu z "Garkowciskiem"

W tej trudnej sytuacji Joanna zaczyna nawet szukać dodatkowych zleceń jako księgowa, nie mówi jednak o tym mężowi, nie chcąc podcinać mu skrzydeł. Joanna stara się dopingować i wspierać Andrzeja, widzi bowiem jego starania i zapał.

Andrzej jednak zachowuje się dość niefrasobliwie. Nie zarejestrował jeszcze działalności gospodarczej, nie ma biznesplanu ani pomysłu jak zdobyć klientów i zlecenia. Na pomoc Andrzejowi rusza Kama. Projektuje dla jego nowej firmy profesjonalne materiały reklamowe, rejestruje też stronę internetową w sieci.

W trudnych chwilach Joanna może liczyć na pomoc przyjaciółki Beaty, której żali się o stanie domowych finansów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN serialu "AŻ PO SUFIT" >>>

 

Co aktorzy z Aż po sufit mówią o serialu? >>>

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: