SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Aż po sufit. Kama wróci do Daniela?! - ZWIASTUN 8 odcinka

Aż po sufit. Kama wróci do Daniela?! - ZWIASTUN 8 odcinka

20.10.2015, godz. 07:02
Aż po sufit odc 6. Kama (Karolina Staniec), Daniel (Cezary Łukaszewicz)
Aż po sufit odc 6. Kama (Karolina Staniec), Daniel (Cezary Łukaszewicz) foto: TVN/X-NEWS

Związek Kamy (Karolina Staniec) i Daniela (Cezary Łukaszewicz) z "Aż po sufit" skończył się rozstaniem po tym jak chłopak pobił ukochaną. Seks taśma Kamy, którą uzależniony od narkotyków Daniel wysłał do Domirskich i szefa agencji reklamowej przelało czarę goryczy. Ale w 8 odcinku "Aż po sufit" Daniel błaga Kamę o wybaczenie. Zapewnia, że zgłosił się na leczenie do kliniki odwykowej. Czy Kama wybaczy chłopakowi, który ją bił i przez którego zaczęła pić?

"Aż po sufit" odcinek 8 - wtorek, 20.10.2015, o godz. 21.30 w TVN

Wstydliwa tajemnica Kamy Domirskiej wyszła na jaw kiedy w 7 odcinku "Aż po sufit" Daniel wysłał na e-maila Joanny (Edyta Olszówka) seks taśmą z Kamą w roli w głównej. Jakimś cudem Tomek (Kamil Szeptycki), brat Kamy zdołał skasować maila z poczty służbowej Joanny i na szczęście rodzice nie zobaczyli erotycznego nagrania swojej córki.

Przeczytaj: Aż po sufit. Porażka Cezarego Pazury. Ludzie nie chcą oglądać serialu z "Garkowciskiem"

Niestety mail dotarł do ukochanego dziadka Kamy. W 8 odcinku "Aż po sufit" młoda Domirska musi spojrzeć Tadeuszowi (Tadeusz Borowski) prosto w oczy i wyznać całą prawdę o związku z Danielem.

Kama opowiada dziadkowi jak Dwa lata temu spełniło się jej zawodowe marzenie. Dostała pracę w uznanej agencji reklamowej i właśnie tam pierwszy raz zobaczyła Daniela - przystojnego, charyzmatycznego dyrektora artystycznego. Od razu wpadli sobie w oko, a częste spotkania całego zespołu agencji po pracy pomogły w zawarciu bliższej znajomości.

Tempo pracy w branży reklamowej sprzyjało prowadzeniu intensywnego życia. Wspólna praca nad projektami, wspólne imprezy, wspólne noce. Kama była zauroczona znajomością z Danielem. W końcu przedstawiła go rodzinie Domirskich. Początkowo Daniel zrobił na wszystkich bardzo dobre wrażenie, dlatego szybki rozwój ich związku i w konsekwencji decyzja o wspólnym zamieszkaniu nikogo nie zdziwiła.

Patrz: Aż po sufit. Kim są bohaterowie Aż po sufit, nowego serialu TVN?


Wkrótce jednak ich związek zaczął przypominać koszmar, a uzależniony od narkotyków Daniel pokazał ciemną i niebezpieczną stronę charakteru. W 8 odcinku "Aż po sufit" Daniel zgłasza się na terapię do kliniki odwykowej. Ten krok sprawia, że Kama postanawia mu wybaczyć, że tak bardzo ją skrzywdził.

Daniel w końcu przyznaje się, że jest chory i potrzebuje pomocy. Błaga ukochaną o wybaczenie i jeszcze jedną szasnę. Co zrobi Kama? Czy wróci do Daniela i zapomni o tym, co było?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz zwiastun 8 odcinka Aż po sufit >>>

 

Co aktorzy z Aż po sufit mówią o serialu? >>>

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: