SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Aż po sufit. Śmierć matki Joanny na ślubie Natalii i Łukasza - zdjęcia

Aż po sufit. Śmierć matki Joanny na ślubie Natalii i Łukasza - zdjęcia

15.09.2015, godz. 22:25
Aż po sufit odcinek 4, Łukasz (Krzysztof Chodorowski)
Aż po sufit odcinek 4, Łukasz (Krzysztof Chodorowski) foto:

Łukasz (Krzysztof Chodorowski) i Natalia (Erika Karkuszewska) z serialu "Aż po sufit" są małżeństwem od roku. Jednak dopiero w 4 odcinku ''Aż po sufit'' widzowie poznają szczegóły ich ślub. Przy okazji wychodzą na jaw okoliczności, w jakich zmarła matka Joanny (Edyta Olszówka). Dzień ślubu Łukasza i Natalii z radosnego święra zamienił się w rodzinną tragedię. Wanda (Małgorzata Niemirska), babcia pana młodego, umiera w najważniejszym dla niego dniu. Od tego czasu Tadeusz (Tadeusz Borowski) nie potrafi się pogodzić ze stratą żony.

"Aż po sufit" odcinek 4 - wtorek, 22.09.2015, o godz. 21.30 w TVN

W 4 odcinku ''Aż po sufit'' Łukasz i Natalia wracają do rodzinnego domu. Chłopak traktuje to jak niewybaczalną porażkę. Czuje, że zawiódł siebie, ukochaną żonę i rodziców...

Zobacz: Aż po sufit. Cezary Pazura w łóżku z Edytą Olszówką - ZDJĘCIA

Łukasz myśli o niewykorzystanych szansach od losu i w końcu przypomina sobie, jak zaczęła się jego znajomość z przyszłą małżonką. Poznał ją 18 miesięcy wcześniej, w sylwestrową noc, na przyjęciu w eleganckiej restauracji.

Sprawy szybko się potoczyły. Natalia zaprosiła chłopaka do siebie. Na spotkaniu okazało się, że rodzice Natalii są milionerami, a ojciec to najlepiej prosperujący deweloper na całym Pomorzu.

Rodzice Natalii (Dorota Segda i Mariusz Bonaszewski) polubili przyszłego zięcia i jego rodziców. Ojciec dziewczyny nawet zaproponował Łukaszowi pracę w swojej firmie, ale dziewczyna się nie zgodziła. Uważała, że w ten sposób tata mógłby ich bez przerwy kontrolować. A to niezaprzeczalnie była wielka szansa dla Łukasza... Niedługo później zakochani powiedzieli sobie sakramentalne tak.

Przeczytaj: Aż po sufit. Samobójstwo Tadeusza! Ojciec Joanny zabije się?

W dniu ich ślubu wydarzyła się wielka tragedia. Zakochani wyglądali pięknie na ślubnym kobiercu, a wśród gości pojawiła się cała rodzina młodych. Niestety babcia pana młodego nagle poczuła, że traci grunt pod nogami. Ten dzień nie kończy się szczęśliwie. Wkrótce wszyscy spotykają się w podobnym gronie, tym razem na pogrzebie matki Joanny...

Chcesz wiedzieć więcej o ''Aż po sufit''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: