SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Aż po sufit. Tadeusz popełni sambójstwo?

Aż po sufit. Tadeusz popełni sambójstwo?

15.09.2015, godz. 20:10
Aż po sufit odc. 3. Tadeusz Treder (Tadeusz Borowski)
Aż po sufit odc. 3. Tadeusz Treder (Tadeusz Borowski) foto: TVN/X-NEWS

Rodzina Domirskich z serialu "Aż po sufit" staje w obliczu niewyobrażalnej tragedii. W 3 odcinku "Aż po sufit" pogrążony w żałobie po śmierci żony Tadeusz (Tadeusz Borowski) decyduje się na desperacki krok. Ojciec Joanny (Edyta Olszówka) chce popełnić samobójstwo. Nie może dłużej znieść tęsknoty za ukochaną i świadomości, że przynosi wstyd rodzinie. Czarę goryczy przelewa filmik, na którym widać, że Tadeusz został zabrany do szpitala w sukience zmarłej żony. Joanna Andrzej (Cezary Pazura) i ich dzieci mają niewiele czasu, by go uratować przed sambójstwem...

"Aż po sufit" odcinek 3 - wtorek, 15.09.2015, o godz. 21.30 w TVN

Od śmierci matki Joanny Domirskiej minął już rok, ale jej ojciec Tadeusz wciąż nie może się z tym pogodzić. Jego pobyt w szpitalu spowodowany nagłym pogroszeniem stanu zdrowia uświadomił Joannie, że musi się nim zająć. Ale Domirska nie wie w jakich okolicznościach Tadeusz został przetransportowany do karetki. Ojciec nie powiedział jej, że był ubrany w sukienkę zmarłej żony, a sąsiedzi wytykali go palcami.

Przeczytaj: Aż po sufit. Obsada, bohaterowie: Kim są aktorzy z nowego serialu TVN?

W 3 odcinku "Aż po sufit" Joanna zauważa, że jej tata przeżywa bardzo trudny okres i wciąż nie umie pogodzić się ze stratą żony. Poza tym odkrywa, że Tadeusz otrzymał filmik, na którym widać, że został zabrany do szpitala w sukience jej mamy. Podejrzewa, że ze wstydu przed sąsiadami nie chce wrócić do mieszkania.

Tadeuszowi przede wszystkim potrzebne są czas i miłość bliskich. Tylko tak będzie w stanie uporać się z bólem po śmierci żony. Jego kiepski stan psychiczny budzi niepokój Joanny i jest zapowiedzią tragedii, jaka się ma wydarzyć.

Zobacz: Aż po sufit. Cezary Pazura w łóżku z Edytą Olszówką - ZDJĘCIA

Po południu w domu Domirskich ma się odbyć sobotni rodzinny obiad - grill. Andrzej przygotowuje swoją specjalność - wędzone ryby. Wspólny obiad zaczyna się w dość nerwowej atmosferze. Joanna zwraca uwagę Kamie (Karolina Staniec), która pije stanowczo za dużo wina.

Z kolei Natalia (Erika Karkuszewska) i Łukasz (Krzysztof Chodorowski) jak zwykle wpadają spóźnieni i od progu informują wszystkich, że nie mogą długo zostać.

Podczas rodzinnej biesiady dziadek wyjawia całej rodzinie swoją najskrytszą tajemnicę. Zdradza, że zakłada ubrania babci, by poczuć jej bliskość. Zawstydzony i upokorzony tym wyznaniem korzysta z pierwszej nadarzającej się okazji i znika z domu.

Domirscy rozpoczynają dramatyczne poszukiwania ojca Joanny. Odkładają na bok spory, by pośpieszyć na ratunek Tadeuszowi. Dziadka, na skraju nadmorskiego klifu, odnajduje Tomek (Kamil Szeptycki). Od razu orientuje się, że Tadeusz chce się zabić! Czy Tomek zdoła uratować dziadka przed samobójstwem?

Chcesz wiedzieć więcej o ''Aż po sufit''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

 


 

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: