SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Aż po sufit. Kama pije, by zapomnieć o Danielu

Aż po sufit. Kama pije, by zapomnieć o Danielu

15.09.2015, godz. 20:10
Aż po sufit, odc 3. Kama (Karolina Staniec), Joanna (Edyta Olszówka)
Aż po sufit, odc 3. Kama (Karolina Staniec), Joanna (Edyta Olszówka) foto:

Kama (Karolina Staniec) z "Aż po sufit" ma poważne kłpoty. Jej chłopak okazał się narkomanem, awanturnikiem i damskim bokserem. W 3 odcinku ''Aż po sufit'' Daniel (Cezary Łukaszewicz) przeprasza ukochaną, ale córka Domirskich nie daje mu drugiej szansy. Tomek (Kamil Szeptycki) jest dumny z siostry, ale niepokoi go fakt, że Kama mocno przesadza z alkoholem. Wkrótce skłonność córki do trunków odkrywa także Joanna (Edyta Olszówka)

"Aż po sufit" odcinek 3 - wtorek, 15.09.2015, o godz. 21.30 w TVN

Kama jest uzależniona od alkoholu. Toksyczny związek z Daniel wpędził ją w nałóg. I choć się z tym kryje, to już w 3 odcinku serialu ''Aż po sufit'' jej najbliżsi orientują się, że Kama zbyt często zagląda do kieliszka...

Zobacz: Aż po sufit. Cezary Pazura w łóżku z Edytą Olszówką - ZDJĘCIA

Zaczyna się niewinnie. W 3 odcinku ''Aż po sufit'' Kama prosi Tomka, żeby towarzyszył jej w czasie trudnego spotkania. Córka Andrzeja (Cezary Pazura) i Joanny umawia się w barze z byłym chłopakiem i chce, żeby brat był niedaleko jeśli wydarzy się coś złego. Daniel przeprasza Kamę za swoje zachowanie i prosi o kolejną szansę.

Na szczęście Domirska ma swój rozum i spławia byłego chłopaka. Tomek może odetchnąć z ulgą i spędza wieczór w towarzystwie siostry. Niestety Kama przesadza z drinkami... Tomek odprowadza ją do domu. Chłopak zdaje sobie sprawę, że z siostrą nie jest najlepiej i postanawia ją odtąd kontrolować.

Przeczytaj: Aż po sufit. Andrzej w szpitalu po bójce z chłopakiem Kamy - ZDJĘCIA

Joanna nie może dobudzić Kamy, a w jej pokoju zauważa pustą butelkę po alkoholu. Postanawia rozmówić się z córką. Tego samego dnia na rodzinnym obiecie Domirska bacznie przygląda się córce i liczy ile kieliszków wina Kama wypija do posiłku.

Chcesz wiedzieć więcej o ''Aż po sufit''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: