SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Aż po sufit. Napad na Tomka w ostatnim odcinku Aż po sufit - ZWIASTUN

Aż po sufit. Napad na Tomka w ostatnim odcinku Aż po sufit - ZWIASTUN

22.11.2015, godz. 09:25
Aż po sufit odc. 13 Tomek (Kamil Szeptycki)
Aż po sufit odc. 13 Tomek (Kamil Szeptycki) foto: TVN/X-NEWS

Wstrząsający koniec "Aż po sufit". Ostatni 13 odcinek "Aż po sufit" będzie miał bardzo dramatyczny przebieg. Tomek (Kamil Szeptycki) padnie ofiarą brutalnego napadu w barze. Tuż przed zamknięciem do lokalu włamią się dwaj uzbrojeni bandyci. Zaatakują Tomka i przystawiając mu pistolet do głowy zagrożą, że go zabiją jeśli nie będzie z nim współpracował. Czy Tomek z "Aż po sufit" zginie w ostatnim odcinku pierwszego sezonu serialu?

"Aż po sufit" odcinek 13 ostatni - wtorek, 24.11.2015, o godz. 21.30 w TVN

Ostatni odcinek "Aż po sufit" dostarczy widzom mnóstwo emocji i będzie trzymał w napięciu aż do samego końca. Wszystko dlatego, że w finale pierwszej serii "Aż po sufit" rozegrają się dramatyczne sceny z udziałem Tomka, średniego syna Joanny (Edyta Olszówka) i Andrzeja (Cezary Pazura) Domirskich.

Przeczytaj: Aż po sufit. Cezary Pazura wyleci serialu? Dostał ostatnią szansę od TVN

W 13 odcinku "Aż po sufit" Praca Tomka w pubie okaże się mieć ciemne strony. Pewnego wieczoru, tuż przed zamknięciem baru, młody Domirski zostanie brutalnie zaatakowany i okradziony przed dwóch napastników, którzy wtargną do lokalu. Zaczną mu grozić, że zabiją go jeśli nie odda im dziennego utargu.

Tylko cud sprawi, że Tomek wyjdzie cało z tego napadu. Jednak ta brutalna napaść odciśnie trwały ślad w jego psychice. Kiedy policja odwiezie Tomka do domu przerażony chłopak opowie Zosi (Alicja Juszkiewicz) i Milo (Piotr Żurawski) o tym co się stało. Jednocześnie zapewni, że nic mu nie jest. Zośka zauważy jednak, że jej chłopak wrócił w innych spodniach, a jeasny, w których był w pracy ma schowane w torbie.

Patrz: Aż po sufit 2 sezon. Co wydarzy się w nowych odcinkach u Domirskich?

Napad zburzy poczucie bezpieczeństwa Tomka, który w samotności będzie sobie przypominał jak bandyta groził mu śmiercią. Zośka zacznie się bardzo niepokoić o ukochana. A objawy traumy, którą przeżył Tomek szybko dadzą o sobie znać.

Zobacz ZWIASTUN 13 odcinka "Aż po sufit" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: