SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Aż po sufit. Andrzej aresztowany w ostatnim odcinku Aż po sufit

Aż po sufit. Andrzej aresztowany w ostatnim odcinku Aż po sufit

17.11.2015, godz. 19:30
Aż po sufit odcinek 13. Andrzej Domirski (Cezary Pazura), Joanna (Edyta Olszówka)
Aż po sufit odcinek 13. Andrzej Domirski (Cezary Pazura), Joanna (Edyta Olszówka) foto: TVN/X-NEWS

Urodziny Andrzeja (Cezary Pazura) z "Aż po sufit" kończą się za kratkami! W ostatnim 13 odcinku "Aż po sufit" Joanna (Edyta Olszówka) urządza przyjęcie niespodziankę z okazji 50-tych urodzin ukochanego męża. Tego dnia jednak Andrzej nie ma ochoty na świętowanie z rodziną. Przyjmuje zaproszenie Leszka (Tomasz Drabek) do nocnego klubu. Męski wieczór ma dość nieoczekiwany finał. Jubilat ląduje w więzieniu! Koniec "Aż po sufit" jest dość pechowy dla głównego bohatera serialu.

"Aż po sufit" ostatni odcinek 13 - wtorek, 24.11.2015, o godz. 21.35 w Polsacie

Jak się skończy "Aż po sufit"? Czy rodzinne perypetie Domirskich doczekają się szczęśliwego finału. Niezupełnie.
Ostatni 13 odcinek "Aż po sufit" upływa pod znakiem 50-tych urodzin Andrzeja Domirskich. Tak ważne wydarzenie w życiu całej rodziny musi mieć odpowiednią oprawę. Joanna jak zwykle stara się zebrać przy rodzinnym stole wszystkich swoich bliskich.

Zobacz: Aż po sufit. Klęska Cezarego Pazury. Ludzie nie chcą oglądać serialu z "Garkowciskiem"

W 13 odcinku "Aż po sufit" specjalnie dla ukochanego wyprawia w ogrodzie urodzinowe przyjęcie niespodziankę. Choć Andrzej nie ma ochoty na huczne świętowanie swoich 50-tych urodzin, to jego żona nie odpuszcza.

Dekracje, pyszności na stole, nowa kosiarka do trawy w prezencie, aż wreszcie tort, na których płoną dwie świeczki wskazujące na nieubłagany upływ czasu. Na przyjęciu u Domirskich nie brakuje nikogo. Do świętujących przyjaciół dołącza także Beata (Małgorzata Foremniak) ze swoim chłopakiem Milo (Piotr Żurawski).

Andrzej docenia gest Joanny, ale ogarnia go dość pesymistyczny nastrój. W końcu jest już dojrzałym mężczyzną, który przekroczył 50-tkę. Na szczęście czuje się spełnionym facetem - ma przy sobie ukochaną żonę, dzieci, dom, o którym marzył kiedy wychowywał się w sierocińcu.

Przeczytaj: Aż po sufit 2 sezon. Co wydarzy się w nowych odcinkach u Domirskich?

W finałowym odcinku pierwszego sezonu "Aż po sufit" Domirski dostaje nieoczekiwaną propozycję współpracy od Leszka (Tomasz Drabek) z Velmisu. Joanna ma złe przeczucia, więc ostrzega go przed byłym kolegą, nie wierząc w jego uczciwe zamiary. Andrzej chce jednak wiedzieć co dawny współpracownik ma mu do zaoferowania.

Ponowne spotkanie Andrzeja z Leszkiem kończy się bójką w nocnym klubie ze striptizem i pobytem w areszcie. W środku nocy Joanna i Kama (Karolina Staniec) muszą odebrać Andrzeja z więzienia.

Zobacz ZWIASTUN 13 odcinka Aż po sufit >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: