SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Aż po sufit. Pobita Kama i Łukasz z żoną Natalią wracają do domu Domirskich - ZWIASTUN

Aż po sufit. Pobita Kama i Łukasz z żoną Natalią wracają do domu Domirskich - ZWIASTUN

01.09.2015, godz. 12:50
Aż po sufit odc. 1. Kama (Karolina Staniec)
Aż po sufit odc. 1. Kama (Karolina Staniec) foto: TVN/X-NEWS

"Aż po sufit" nowy serial z jesiennej ramówki TVN 2015 rozpoczyna się w chwili gdy Joanna (Edyta Olszówka) i Andrzej (Cezary Pazura) Domirscy świętują swoją 25.rocznicę ślubu, a z ich rodzinnego domu wyprowadza się ostatnie dziecko - średni syn Tomek (Kamil Szeptycki). W 1 odcinku "Aż po sufit" niepodziewanie dorosłe dzieci wracają do rodziców. W drzwiach domu stają kolejno najmłodszy syn Łukasz (Krzysztof Chodorowski) z żoną Natalią (Erika Karkuszewska) oraz najstarsza córka Kama (Karolina Staniec), którą pobił chłopak Daniel (Cezary Łukaszewicz).

"Aż po sufit" odcinek 1 - wtorek, 1.09.2015, o godz. 21.30 w TVN

O czym jest "Aż po sufit"? Nowy serial TVN to perypetie mieszkającej w Gdyni rodziny Domirskich. Joanna i Andrzej są zgodunym, kochającym się małżeństwem, które w 1 odcinku "Aż po sufit" obchodzi 25-lecie ślubu.

Tego dnia postanawiają otworzyć nowy rozdział w swoich życiu. Z ich domu wyprowadza się bowiem ostatni syn Tomek, który zamieszkuje po sąsiedzku o kolegi Mila (Piotr Żurawski). Wyprowadzka Tomka staje się dla Joanny i Andrzeja okazją do wspomnień. Przypominają sobie jak Kama i Łukasz też opuszczali rodzinne gniazdko.

Przeczytaj: Aż po sufit. Cezary Pazura w łóżku z Edytą Olszówką - ZDJĘCIA

Wieczorem Domirscy spotykają się w ulubionej tawarnie na kolacji z okazji rocznicy ślubu. Przy stole szczególne miejsce zajmuje ojciec Joanny - Tadeusz (Tadeusz Borowski), emerytowany marynarz, który nie może się pogodzić ze śmiercią ukochanej żony.

Brakuje tylko najmłodszego syna Łukasza i jego żony Natalii. Podczas rodzinnego spotkania Joanna zauważa napiętą atmosferę pomiędzy Kamą a jej chłopakiem Danielem. Córka uspokaja jednak Domirską, że wszystko jest w porządku.

Po powrocie do domu Joanna i Andrzej chcą spędzić upojną noc. Domirski postanawia wspomaga się niebieskimi pastylkami. Romantyczny nastrój zakłóca dzwonek do drzwi. To Łukasz i Natalia, którzy przyjechali złożyć rodzicom życzenia i przy okazji zapytać czy mogą się do nich wprowadzić.

Patrz: Aż po sufit. Kim są bohaterowie nowego serialu TVN?

Młode małżeństwo tłumaczy, że chce oszczędzić na własne mieszkanie. Andrzej nie jest zadowolony. Na dodatek po niebieskich tabletkach ląduje w szpitalu.

Domirscy stają w obliczu nowych problemów gdy następnego dnia pojawiają się w pracy w firmie "Velmis - usługi elektryczne", gdzie Joanna jest księgową, Andrzej elektrykiem. Kiedy  szef proponuje Andrzejowi zmianę warunków zatrudnienia, Domirski rzuca pracę.

Wieczorem do rodzinnego domu wraca puka Kama. Jest zapłakana i pobita! Nie mówi Joannie co się stało, ale widzowie wiedzą, że to Daniel ją tak pobił.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

 

Zobacz ZWIASTUN 1 odcinka "AŻ PO SUFIT" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: