SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Aż po sufit. Cezary Pazura wyleci serialu? Dostał ostatnią szansę od TVN

Aż po sufit. Cezary Pazura wyleci serialu? Dostał ostatnią szansę od TVN

09.11.2015, godz. 09:04
Aż po sufit odcinek 11, Joanna (Edyta Olszówka), Andrzej (Cezary Pazura)
Aż po sufit odcinek 11, Joanna (Edyta Olszówka), Andrzej (Cezary Pazura) foto: TVN/X-NEWS

Cezary Pazura pożegna się z serialem "Aż po sufit"? To już pewne, że będzie 2 sezon "Aż po sufit", bo mimo słabych wyników oglądalności piewrszej serii TVN chce zaryzykować i nakręcić kontynuację losów rodziny Domirskich. Dla Cezarego Pazury to jednak ostatnia szansa, by zachować pracę. Mówi się, że stacja TVN postawiła aktorowi mocne ultimatum - jeśli chce dalej grać Andrzeja Domirskiego w "Aż po sufit" musi trzymać język na wodzy.

Kiedy 2 sezon "Aż po sufit" w TVN?

Serial z Cezarym Pazurą i Edytą Olszówką miał być hitem jesiennej ramówki TVN. Niestety wyniki oglądalności "Aż po sufit" nie powalają. Każdy odcinek śledzi nieco ponad 1 mln widzów. Mimo to stacja postanowiła dać szansę tej produkcji. Już wiadomo, że powstanie 2 sezon "Aż po sufit", który zostanie wyemitowany wiosną 2016.

Przeczytaj: Aż po sufit 2 sezon. Co wydarzy się w nowych odcinkach u Domirskich?

Cezary Pazura i pozostali członkowie obsady "Aż po sufit" mogą odetchnąć z ulgą, bo nie stracą pracy. Ale gwiazdor serialu musi się bardzo pilnować, bo jest pod baczną obserwacją władz stacji.

Jak podaje "Fakt" ostatnio Pazura został wezwany na dywnik. Chodziło o to, że szefostwu TVN ponoć nie podoba się, że aktor tak chętnie i dość ostro wypowiada się na tematy związane z polityką, zwłaszcza na swoim profilu na Facebooku.

Jeśli wierzyć informacjom, które podaje gazeta serialowy Andrzej Domirski z "Aż po sufit" dostał ultimatum - albo złagodzi nieco ton swoich wypowiedzi, albo pożegna się z pracą w "Aż po sufit" i TVN zamknie przed nim drzwi do nowych produkcji.

Zobacz: Aż po sufit. Klęska Cezarego Pazury. Ludzie nie chcą oglądać serialu z "Garkowciskiem"

Rzeczywiście w ostatnich wywiadach Cezary Pazura ogranicza się tylko do odpowiedzi na pytania związane ze swoją karierę, rodziną, dziećmi. Zupełnie jakby nie chciał się narażać władzom TVN, które nie zamierzają sie go pozbywać z "Aż po sufit" jeśli wypełni warunki współpracy.

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: