SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Aż po sufit. Cezary Pazura stracił pracę

Aż po sufit. Cezary Pazura stracił pracę

24.11.2015, godz. 08:03
Aż po sufit odcinek 13. Andrzej Domirski (Cezary Pazura), Joanna (Edyta Olszówka)
Aż po sufit odcinek 13. Andrzej Domirski (Cezary Pazura), Joanna (Edyta Olszówka) foto: TVN/X-NEWS

Jaka wielka szkoda. To już koniec serialu "Aż po sufit" z Cezarym Pazurą (53 l.) w jednej z głównych ról. Produkcja TVN zaledwie po pierwszym sezonie znika z wizji, bo niewielu widzów chciało ją oglądać.

"Aż po sufit" odcinek 13 ostatni - wtorek, 24.11.2015, o godz. 21.30 w TVN

Szkoda, ale co robić. Serial "Aż po sufit" nie spodobał się widzom. Szefowie TVN, mimo wcześniejszych zapewnień o kolejnym sezonie, zdecydowali, że nie powstanie więcej odcinków serialu. Produkcja znika z anteny po 13 odcinkach.

Patrz: Aż po sufit. Napad na Tomka w ostatnim odcinku Aż po sufit - ZWIASTUN

"Stacja nie jest zadowolona z wyników oglądalności i w związku z tym postawi wiosną przyszłego roku na inne, bardziej rokujące projekty" - czytamy na stronach serwisu Wirtualnemedia.pl.

O złych wynikach oglądalności serialu pisaliśmy kilka tygodni temu. Widownia malała z odcinka na odcinek - tylko między pierwszym a trzecim epizodem różnica wynosiła aż pół miliona widzów. Później nie było lepiej.

Tylko dwa z pokazanych dotychczas odcinków przekroczyły 1,2 miliona widzów, a jeden nawet miał poniżej 900 tys. oglądających. Podając informację o kontynuowaniu serii, stacja liczyła prawdopodobnie na wzrost oglądalności. Efekt był jednak odwrotny.

Przeczytaj: Aż po sufit. Andrzej aresztowany w ostatnim odcinku Aż po sufit

Zapadła więc decyzja, że "Aż po sufit!" zakończy się po pierwszym sezonie, a finałowy odcinek widzowie zobaczą dzisiaj. Zakończenie produkcji to zła wiadomość nie tylko dla Pazury, ale także jego serialowej żony, w którą wcielała się Edyta Olszówka (44 l.). Oboje zapewne liczyli, że serial doczeka się sześciu sezonów, tylu co jego pierwowzór z Australii.

Naprawdę szkoda...

Zobacz ZWIASTUN 13 odcinka "Aż po sufit" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: