SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Aż po sufit. Będzie 2 sezon Aż po sufit. Nowe odcinki wiosną 2016 w TVN

Aż po sufit. Będzie 2 sezon Aż po sufit. Nowe odcinki wiosną 2016 w TVN

30.10.2015, godz. 09:00
Aż po sufit
Aż po sufit foto: TVN/X-NEWS

"Aż po sufit" nie skończy się po pierwszej serii. Telewizja TVN podjęła decyzję, że będzie 2 sezon "Aż po sufit". Właśnie ruszają prace nad nowymi odcinkami, których premiera jest przewidziana na wiosnę 2016. Bo choć wyniki oglądalności "Aż po sufit" są dalekie od sukcesu, to TVN nie chce tak szybko rezygnować z produkcji serialu, w którym główne role grają Cezary Pazura i Edyta Olszówka.

"Aż po sufit" 2 sezon nowe odcinki od marca 2016 w TVN

Kilka dni temu aktorzy i pozostali członkowie ekipy "Aż po sufit" ostatni raz spotkali się na planie, by nakręcić ostatni odcinek piewrszego sezonu. Ale teraz okazuje się, że "Aż po sufit" nie zniknie z TVN po pierwszej serii. Stacja rozwiewa wątpliwości i dementuje wszystkie plotki, które krążą na korytarzach TVN - na pewno będzie 2 sezon "Aż po sufit".

Zobacz: Aż po sufit. Klęska Cezarego Pazury. Ludzie nie chcą oglądać serialu z "Garkowciskiem"

Na oficjalnej stronie serialu właśnie pojawiła się informacja, że rozpoczęły się przygotowania do kręcenia 2 serii "Aż po sufit".

Prace nad nowymi odcinkami są już dość zaawansowane. Zdjęcia do kolejnego sezonu "Aż po sufit" ruszą jeszcze w tym roku. A wszystko po to, by pereypetie rodziny Domirskich można było oglądać już wiosną 2016. Za reżyserię 2 sezonu "Aż po sufit" odpowiadają Julia Kolberger oraz Bartosz Konopka.

Patrz: Aż po sufit. Obsada, kim są bohaterowie Aż po sufit?

Telewizja TVN chce kontynuować serial, choć wyniki oglądalnośći "Aż po sufi" nie są rewelacyjne". Pierwsze trzy odcinki „Aż po sufit!” obejrzało 1,25 mln widzów, a oglądalność wszystkich odcinków średnio wynosi około milion widzów.

- Wyniki „Aż po sufit!” nie są powalające, pierwsza edycja nie „rozwaliła” rynku, ale jest zauważalna. Nikt nie krytykuje serialu, wszyscy skupiają się na postaciach. Serial bardzo nam się podoba, jest szeroki. Cezary Pazura pokazał w nim jak dobrym jest aktorem - skomentował Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: