SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Klan. Stockinger się żeni!

Klan. Stockinger się żeni!

17.12.2016, godz. 02:00
Klan odc. 2961 Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Jadwiga (Dorota Kamińska)
Klan odc. 2961 Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Jadwiga (Dorota Kamińska) foto: vod.tvp.pl

Wielka radość w "Klanie"! Doktor Paweł Lubicz, czyli Tomasz Stockinger (61 l.) i Wiga (Dorota Kamińska, 61 l.) pojawią się w urzędzie stanu cywilnego, aby przyrzec sobie miłość i wierność przed całym klanem Lubiczów. Tym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem i do ślubu dojdzie. Widzowie zobaczą to w specjalnym, świątecznym odcinku, 23 grudnia o godz. 18.00 w TVP 1.

W czerwcu, tuż przed przerwą wakacyjną, widzowie byli świadkami mrożącej krew w żyłach sceny. Podczas składania przysięgi małżeńskiej serialowy Paweł Lubicz stracił przytomność i nie można było dokończyć uroczystości. Po badaniach okazało się, że lekarz choruje na białaczkę. Ukochana Wiga nie opuściła go i cały czas wspierała w walce z chorobą. Kiedy sytuacja się unormowała, narzeczeni postanowili powtórzyć przysięgę i zdecydowali, że do zaślubin dojdzie tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Po ślubie para młodych i zaproszeni goście udadzą się do karczmy na wesele. Zabawa będzie trwała do białego rana.

Jak widać, doktor zapomniał już o swojej żonie Krystynie Lubicz (Agnieszka Kotulanka, 60 l.), która w serialu zmarła w 2014 roku. Czy u boku nowej ukochanej odnajdzie szczęście? Przekonamy się wkrótce.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: