SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy 13 Posterunek. Serial z Cezarym Pazurą wraca do telewizji. Jest tylko jeden warunek

13 Posterunek. Serial z Cezarym Pazurą wraca do telewizji. Jest tylko jeden warunek

20.07.2017, godz. 14:45
13 Posterunek. Cezary Pazura, Marek Perepeczko
13 Posterunek. Cezary Pazura, Marek Perepeczko foto: AKPA

Jak informuje Fakt, reżyser kultowego serialu „13 Posterunek” Maciej Ślesicki zamierza reaktywować swój hit sprzed lat, lecz jak twierdzi, by to miało się udać, musiałby od razu zacząć kontaktować się z ludźmi, którzy grali w oryginale. Głową rolę, szalonego policjanta grał wtedy Cezary Pazura. Teraz aktor na wieści o powrocie serialu skacze z radości! Chcielibyście zobaczyć „13 Posterunek” na nowo?

Serial z Cezarym Pazurą wraca do telewizji?

To byłoby wspaniałe i może nawet możliwe! Podobno Fakt dowiedział się, że jeśli wszystko pójdzie sprawnie i po myśli Cezarego Pazury, to niebawem znowu wejdzie na plan zdjęciowy 13 Posterunku". Nie ma się co dziwić, że aktor jest pełen entuzjazmu na wieści o powrocie do jego ukochanej roli. Kiedy w latach 90. aktor wcielił się w zabawnego policjanta, był na szczycie swojej kariery. W tamtych czasach Cezary Pazura grał we wszystkich istotnych komediach i na sławę nie narzekał...

Na chwilę obecną aktor nie gra już dużo. Jego kariera stanęła w miejscu, dlatego ożywienie serialu byłoby dla niego ogromną szansę, by wrócić na salony! Jednak aktor ma jeden warunek...


- By miał wejść na plan, muszą powstać ciekawe scenariusze. Już się piszą i jeśli wyjdzie z nich coś dobrego, to zapewne ekipa posterunkowa znowu spotka się na planie — informuje redakcja Faktu.

Wygląda na to, że daleko w tunelu jest promyczek światła! Czy już niedługo będziemy mogli oglądać najnowsze odcinki 13 Posterunku"? Czy jest szansa, że wszyscy aktorzy zdecydują się wrócić do korzeni? Trzymamy kciuki!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: