SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy 07 zgłoś się. Będzie kontynuacja porucznika Borewicza, ale bez Bronisława Cieślaka

07 zgłoś się. Będzie kontynuacja porucznika Borewicza, ale bez Bronisława Cieślaka

27.07.2016, godz. 02:00
Nie wierzę że powstanie nowy 07 zgłoś się
Bronisław Cieślak foto: AKPA

To świetna informacja dla fanów przygód porucznika Borewicza! Serial "07 zgłoś się" ma szansę doczekać się kontynuacji. Scenariusze nowych odcinków są już w Telewizji Polskiej. To właśnie tam zapadnie decyzja, czy produkcja zostanie zrealizowana. Bronisław Cieślak (73 l.) sceptycznie podchodzi do sprawy. - Trudno mi uwierzyć, że ten serial powstanie - mówi aktor w rozmowie z "Super Expressem". - Nie zagram tam.

Kultowy serial z lat 70. zrobił z Bronisława Cieślaka gwiazdę. Dziennikarz, a potem aktor, choć nie miał urody amanta jak Andrzej Łapicki (?88 l.) ani uwodzicielskiego spojrzenia Janusza Gajosa (77 l.), stał się ulubieńcem kobiet. Rola w serialu przyniosła mu ogromną sławę i popularność. Do dziś powtórki odcinków z przygodami porucznika Sławka Borewicza przyciągają przed telewizory rzesze fanów.

Zobacz: 07 zgłoś się. Wszystkie kobiety porucznika Borewicza - ZDJĘCIA

Nic dziwnego, że w konkursie TVP na scenariusze nowych seriali w kategorii "Wieczorny serial sensacyjny kontynuacyjny" znalazły się aż dwie propozycje nowych odcinków "07 zgłoś się".

- Jednym uchem o tym słyszałem, drugim wypuściłem. Trudno mi uwierzyć, że ten serial powstanie. W tej sprawie wyłącznie wzruszam ramionami - mówi pan Bronisław.

Patrz: 07 zgłoś się. Gadżety porucznika Borewicza: zegarek z nadajnikiem, biały polonez - zdjęcia

Aktor bez entuzjazmu podchodzi też do propozycji zagrania w nowych odcinkach. - Ja w tym temacie nie mam nic do powiedzenia - usłyszeliśmy.

Nieoficjalnie mówi się, że przeszłość polityczna aktora nie pozostaje bez wpływu na jego ewentualny angaż. Pod koniec lat 90. był on bowiem posłem z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: