SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale Miłość i przeznaczenie: Nowy serial z gwiazdami ESMERALDY i OSACZONEJ WIDEO

Miłość i przeznaczenie: Nowy serial z gwiazdami ESMERALDY i OSACZONEJ WIDEO

31.08.2011, godz. 06:00
Miłość i przeznaczenie: David Zepeda
foto: tv puls

Od 5. września TV Puls będzie pokazywała nową telenowelę "Miłość i przeznaczenie". Zobaczymy w niej gwiazdy takich seriali jak "Esmeralda", "Przyjaciółki i rywalki" czy "Osaczona". Tytułową piosenkę wykonuje, wraz z grającą główną rolę żeńską Sandrą Echeverrią, sam Marc Anthony, mąż Jennifer Lopez.

Serial przedstawia porywającą historię Ivana (znany s serialu "Osaczona" David Zepeda), który po latach wraca do rodzinnego kraju, by ujawnić tajemnice z przeszłości. Poszukując prawdy i sprawiedliwości, odnajduje wielką miłość…

Ivan pochodzi z niezamożnej rodziny. Trudne dzieciństwo nauczyło go skromności i pokory. W młodym wieku spotkało go odrzucenie. Stał się ofiarą oszustwa i manipulacji.

Patrz też: Kiedy się zakocham: Jak TRIUMF MIŁOŚCI! Nowy serial meksykański WIDEO

Został wrobiony w morderstwo i musiał uciec do USA. Nigdy nie stracił jednak nadziei. Dzięki ciężkiej pracy, dyscyplinie i determinacji, osiągnął sukces. Po 11 latach za granicą, powraca do Meksyku jako zamożny biznesmen.

Pragnie odkryć prawdę, odnaleźć syna i wymierzyć sprawiedliwość za śmierć swojej matki. W tej roli zobaczymy Leticię Calderon, znaną w Polsce przede wszystkim dzięki serialowi "Esmeralda".

Niespodziewanie połączy go wielka i gorąca miłość z Lucią (Sandra Echeverria) – przyjaciółką z dzieciństwa. Ale w pięknej dziewczynie jest też zakochany najlepszy przyjaciel Ivana - Camilo (Znany z serialu "Przyjaciółki i rywalki" Gabriel Soto).

A oto piosenka, którą w czołówce serialu śpiewają Marc Anthony i Sandra Echeverria:

Serial będzie można oglądać od 5. września w TV Puls o 13.30

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: