SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale Małgorzata Foremniak wybrała Michała Żebrowskiego

Małgorzata Foremniak wybrała Michała Żebrowskiego

05.08.2011, godz. 10:10
Małgorzata Foremniak
foto: © AKPA

Małgorzata Foremniak zagra w Teatrze 6. piętro. Aktorka przyjęła propozycję Michała Żebrowskiego i już w przyszłym roku wystąpi w sztuce Woody’ego Allena „Central Park West”.

Jak donosi „Na żywo” Małgorzata Foremniak (44 l.), znana z serialu „Na dobre i na złe” zagra w Teatrze 6. piętro. Jednak nie było łatwo. Menadżerka aktorki, bezskutecznie szukała dla swojej podopiecznej kontraktu aktorskiego w warszawskich teatrach.

Patrz też: Na dobre i na złe: Foremniak NIE ODCHODZI!

Wtedy właśnie Michał Żebrowski (39 l.) zaproponował aktorce rolę w sztuce Woody’ego Allena „Central Park West”. Mimo powszechnej opinii, iż Foremniak ma kłopoty z emisją głosu, a zatem może nie być słyszana przez widownię, Żebrowski zaryzykował. Czy był to dobry wybór przekonamy się w przyszłym roku.

Michał Żebrowski współpracował już wcześniej z Małgorzatą Foremniak na planie filmu „Stara baśń”. Uważa ją za wspaniałą aktorkę i wie, że może jej zaufać.

Foremniak wybrała Żebrowskiego

Pracę w swoim teatrze zaproponował jej również urzeczony talentem aktorki Emilian Kamiński (59 l.). Niestety Foremniak odrzuciła jego propozycję, by zagrać u Żebrowskiego.

autor: Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: