SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale M jak MIŁOŚĆ, odc. 924 ONLINE dostępny na VOD TVP.pl

M jak MIŁOŚĆ, odc. 924 ONLINE dostępny na VOD TVP.pl

03.09.2012, godz. 21:10
M jak miłość
foto: © MTL Maxfilm

M jak MIŁOŚĆ odc. 924 w telewizji w poniedziałek, 3.09.2012, o godz. 20.40 w TVP2. M jak MIŁOŚĆ odc. 924 jest dostępny ONLINE. Odcinek 924 M jak miłość można obejrzeć w INTERNECIE na stronie internetowej TVP.pl VOD. Niestety przed premierą telewizyjną odc. 924 jest PŁATNY. M jak MIŁOŚĆ odc. 924 ONLINE - oto LINK:

M jak MIŁOŚĆ odc 924 ONLINE na VOD TVP.pl PŁATNY do godz. 20.40. KLIKNIJ i OGLĄDAJ M jak miłość w INTERNECIE >>>

M jak MIŁOŚĆ, odc. 924 - CO SIĘ WYDARZY
Joanna Zduńska (Agnieszka Więdłocha) wraca z Janem (Bartłomiej Świderski) z USA. Laura (Beata Rybotycka) zarzuca Janowi, że umyślnie chce zniszczyć małżeństwo jej córki. Czy małżeństwo Zduńskich skończy się rozwodem?

Marta (Dominika Ostałowska) mówi Andrzejowi (Krystian Wieczorek), że Anię (Julia Paćko) znowu bolał brzuch. Budzyński proponuje wizytę u cenionego immunologa w Gdańsku, a przy okazji wspólne wakacje. Ich spotkanie kończy się w łóżku… Czy Marta i Budzyński pogodzą się?

Tomek (Andrzej Młynarczyk) uświadamia Gosi (Joanna Koroniewska), że jeśli odnajdzie się Ewa (Weronika Jaskółka), to właśnie jej sąd może przyznać opiekę nad  dzieckiem. Widzi, że Agnieszka (Magdalena Walach) świetnie sobie radzi z małą Izą.

Przemek (Tomasz Sobczak) wraca do Warszawy. Czy policja w końcu go złapie?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: