SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale M JAK MIŁOŚĆ, odc. 846 ZA DARMO w internecie - oglądaj online M jak miłość, odcinek 846. WIDEO

M JAK MIŁOŚĆ, odc. 846 ZA DARMO w internecie - oglądaj online M jak miłość, odcinek 846. WIDEO

13.09.2011, godz. 17:00
M jak miłość: Przemysław Cypryański, Olga Serebryakova
foto: © MTL Maxfilm

M JAK MIŁOŚĆ, odcinek 846 - oglądaj online za darmo. Odcinek 846 SERIALU M  JAK MIŁOŚĆ, po raz pierwszy wyemitowany 12.09.2011 o godzinie 20.35 już dostępny na stronie VOD do obejrzenia live. Oto link:

>>> M  jak miłość, odcinek 846 - VOD (oglądaj online na stronach TVP)

Zobacz, jak zakończy się walka Kuby o życie Nataszy

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" czekają nas emocjonujące wydarzenia: Agnieszka (Magdalena Walach, 35 l.) wyzna swojemu przyjacielowi, Tomkowi (Andrzej Młynarczyk, 31 l.), że jest w ciąży i ZAKOCHAŁA SIĘ w ojcu swego dziecka!

- W ciąży? Aga, o czym ty mówisz? - Tomek będzie kompletnie zszokowany. - Przepraszam, wiem, że to twoja prywatna sprawa, ale… Nie ukrywam, że jestem…  Jestem bardzo zdziwiony.

Teraz żonaty Tomek wreszcie odetchnie z ulgą, bo do tej pory to właśnie jego Olszewska osaczała swym uczuciem. Pytanie, czy Agnieszka wyzna mu, że po pijanemu uwiodła narzeczonego Marty, mecenasa Budzyńskiego. Bo to Budzyński jest ojcem jej dziecka.

Patrz też: M jak miłość: Ciąża Agnieszki jest zagrożona!

Natomiast Andrzej ( Krystian Wieczorek, 36 l.), który śledził ją i widział, jak wychodzi ze szpitala, WIE, że prawniczka jest w ciąży. Ale Agnieszka SKŁAMIE mu... że to nie jego dziecko! Czy po to, by ratować jego związek z Martą (Dominika Ostałowska, 40 l.)?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: