SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale M jak miłość: Małgosia i Tomek ROZSTANĄ SIĘ przez Agnieszkę?

M jak miłość: Małgosia i Tomek ROZSTANĄ SIĘ przez Agnieszkę?

02.01.2012, godz. 10:00
M jak miłość: Andrzej Młynarczyk i Magdalena Walach
Namiętne pocałunki wydarzą się nie raz i nie dwa między Mężem Małgosi i Agnieszką... foto: m-jak-miłość.pl

Pieniądze, zazdrość, nadmiar pracy... W związku Małgosi i Tomka problemy narastają. Atmosfera staje się nie do zniesienia. Pewnego dnia Małgosia wyznaje Marcie (Dominika Ostałowska), że już nie ma siły. - Coraz częściej się zastanawiam, czy nasze małżeństwo ma jeszcze jakiś sens - mówi. W dodatku Tomek zacznie znów objawiać swoje zainteresowanie prokurator Olszewską.

Siostra robi wszystko, by ją pocieszyć. - Za dużo oczekujesz. W małżeństwie bywają przypływy i odpływy. To normalne! Małgosi to nie przekonuje.

- Fascynacje innymi kobietami też są normalne? Bo Tomek zaliczył już dwie. Podkochiwał się w tobie… A teraz w Agnieszce. Po prostu mój mąż jest… kochliwy. Widać mam pecha. - Bzdury opowiadasz, siostrzyczko! - mówi Marta. - Tomek kocha ciebie i tylko ciebie! …

Ale mąż Małgosi też już zaczyna mieć dość. Po tym, jak Grażyna (Bożena Stachura) przesłała mu zdjęcia żony z Michałem (Paweł Łagoda), robi jej awanturę. Małgosia nie pozostaje mu dłużna, zarzuca romans z Agnieszką (Magdalena Walach). Sytuacja staje się coraz bardziej napięta. Czy Małgosia i Tomek zdecydują się rozstać?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: