SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale "Lekarze" sezon 4. Maks w śpiączce po wypadku. Maks z "Lekarzy" umrze czy straci pamięć?

"Lekarze" sezon 4. Maks w śpiączce po wypadku. Maks z "Lekarzy" umrze czy straci pamięć?

26.11.2013, godz. 07:25
Lekarze 3 sezon odcinek 11 (odc. 37). Maks Keller (Paweł Małaszyński)
Lekarze 3 sezon odcinek 11 (odc. 37). Maks Keller (Paweł Małaszyński) foto: TVN/X-NEWS/tvnplayer.pl

Co się wydarzy w 4 sezonie "Lekarzy"? Wypadek Maksa Kellera (Paweł Małaszyński) w ostatnim odcinku 3 sezonu serialu "Lekarze" pozostawia widzów w niepewności co będzie z głównym bohaterem. Czy Maks z "Lekarzy" umrze? Już wiadomo, że wiosną 2014 w TVN emisja 4 sezonu "Lekarzy". Zdjęcia do nowych odcinków ruszyły pod koniec października. Dopiero w 4 serii "Lekarzy" wyjaśni się czy Maks przeżyje. Możemy zdradzić, że nawet jeśli scenarzyści planują śmierć Maksa, to na pewno nie nastąpi ona od razu.

"Lekarze" 4 sezon - nowe odcinki wiosną 2014 w TVN

Śmierć Maksa Kellera po tragicznym wypadku samochodowym, który rozgrywa się w 39 odcinku odcinku "Lekarzy" jest możliwa, ale jeszcze nic nie jest przesądzone. Jeśli wierzyć plotkom Paweł Małaszyński zamierza bowiem odejść z "Lekarzy", by odpocząć od serialowych ról i rozpocząć nowe projekty zawodowe.

Przeczytaj: "Lekarze". Śmierć Maksa Kellera w 4 sezonie "Lekarzy"?

Produkcja serialu nie potwierdza, że Maks z "Lekarzy" umrze, żeby nie odbierać widzom emocji, które towarzyszą oczekiwaniu na 4 sezon. Producentka Dorota Chamczyk zdradziła tylko, że w nowej serii "Lekarzy" w życiu pracowników szpitala Copernicus zajdą poważne zmiany.

- Ten sezon będzie przełomowy dla lekarzy z toruńskiej placówki, przyjdzie im zmierzyć się z wydarzeniami, których nigdy ani nie planowali, ani nie przewidywali. Tragedia dotknie wszystkich, od tej pory nic już nie będzie takie samo w Copernicusie. Jestem przekonana, że widzowie będą sekundować losom naszych bohaterów i wspierać ich działania, aż do następnej piątej serii – powiedziała Chamczyk.

Patrz: "Lekarze'' 4 sezon. Daniel Orda nie będzie lekarzem! Chirurg rozpoczyna nowe życie

Czy to oznacza, że Maks Keller umrze, a Paweł Małaszyński pożegna się z serialem? Wszystko zależy od scenarzystów. Jedno jest pewne - wypadek Maksa będzie miał bardzo tragiczne skutki.

Już w pierwszym odcinku 4 sezonu "Lekarzy" ciężko ranny Maks w stanie śpiączki trafia do szpitala Copernicus. Rozpoczyna się walka o jego życie. Alicja (Magdalena Różczka) z trudem radzi sobie w tej dramatycznej sytuacji, bo ma świadomość, że jej mąż jest o krok od śmierci.

Czy Maks wyjdzie ze śpiączki? Czy odzyska sprawność i nie straci pamięci? A może Alicja zostanie wdową i samotną matką Kubusia (Mateusz Gałązka), którego pokochała jak własne dziecko? Odpowiedź na te wszystkie pytania widzowie poznają dopiero w 4 sezonie "Lekarzy", który już od marca 2014 w TVN.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Lekarze"? Polub nas na
Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: