SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 10: Luciana POLICZKUJE Rodriga. Nie chce, żeby ją całował

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 10: Luciana POLICZKUJE Rodriga. Nie chce, żeby ją całował

04.09.2012, godz. 16:31
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 9. LUCIANA i RODRIGO - pierwszy pocałunek
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 9. LUCIANA i RODRIGO - pierwszy pocałunek foto:

UKRYTA MIŁOŚĆ nowa telenowela w TV4, zastąpiła 27.08.2012 ZAKAZANE UCZUCIE i podbiła serca widzów w Polsce. Już teraz ujawniamy, jak potoczą się losy Luciany (Zuria) i Rodriga (Gabriel Soto). Co wydarzy się w 10 odcinku UKRYTEJ MIŁOŚCI? Po pocałunku Rodriga i Luciany, dziewczyna policzkuje go! Rodrigo prosi o rękę Gali, a następnie przeprasza Lucianę za to, co zaszło. Ich rozmowę podsłuchuje Brigida.

Rodrigo poprosił Lucianę, żeby pomogła mu przynieść wino z piwnicy. Kiedy znaleźli się na dole, pokazał jej kolekcję trunków. Zbliżył się do Luciany, powiedział, że jest piękna i zaczął ją całować. W 10 odcinku UKRYTEJ MIŁOŚCI Luciana policzkuje Rodrigo. Mężczyzna jest zdziwiony. Wcześniej żadna dziewczyna nie czuła się urażona jego pocałunkiem. Służąca oznajmia mu, że musiał się pomylić co do niej i nie pozwala sobie na takie zbliżenia.

W trakcie przyjęcia Rodrigo prosi Galę o rękę. Daje kobiecie pierścionek zaręczynowy. Lastra próbuje przekupić Violetę. W zamian za pieniądze oczekuje informacji, gdzie jest Luciana. Szantażuje dziewczynę i grozi jej trafieniem  za kratki.

Matilde i Luciana gratulują Rodrigo zaręczyn. Mężczyzna przytulą służącą, a w tym momencie zjawia się Gala. Zazdrosna robi złośliwe uwagi.

Gala tłumaczy, że rozumie Matilde, ponieważ jest jego nianią, ale Luciana to obca osoba. Luciana wyczuwa wrogość wobec Gali.

Aquiles zaczepia Paz i Magdę na ulicy. Chce porozmawiać z matką Luciany o jej domu i ziemiach, ale kobieta nie chce go słuchać i odchodzi. Jana mówi bratu, że polubiła Lucianę. Cieszy się, że dziewczyna będzie się opiekować Patricio. Brigida uważa jednak, że nowa służąca jest niebezpieczna i nie wolno jej ufać. Estela wyznaje siostrze, że Luciana pracowała w klubie nocnym.

Rodrigo dzwoni do domu i chce rozmawiać z Lucianą. Przeprasza ją za to, co zaszło. Brigida podsłuchuje ich rozmowę.

10 ODCINEK telenoweli UKRYTA MIŁOŚĆ już we wtorek, 4 września 2012, o godzinie 17:00 na antenie TV4.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: