SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali SYN Dominiki OSTAŁOWSKIEJ w M jak MIŁOŚĆ zarobi 1,5 TYS. złotych za DZIEŃ NA PLANIE

SYN Dominiki OSTAŁOWSKIEJ w M jak MIŁOŚĆ zarobi 1,5 TYS. złotych za DZIEŃ NA PLANIE

07.11.2012, godz. 13:00
Dominika Ostałowska z synem Hubertem, Hubert Zduniak
Dominika Ostałowska z synem Hubertem i jej były mąż Hubert Zduniak (zdjęcie z 2008 roku) foto: AKPA

M jak MIŁOŚĆ naprawdę rodzinny serial. W styczniu 2013 w M jak miłość pojawi się SYN DOMINIKI OSTAŁOWSKIEJ, czyli serialowej Marty Budzyńskiej. 10-letni Hubert Zduniak, którego ojcem jest poprzedni mąż Ostałowskiej, aktor Hubert Zduniak zagra Piotrka, nieślubnego syna Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Ile syn Ostałowskiej zarobi w M jak miłość? 10-latek za dzień na planie ma ponoć dostać aż 1,5 tysiąca złotych.

M jak MIŁOŚĆ. Andrzej BUDZYŃSKI ma 10-letniego SYNA PIOTRKA. Ewa BUKOWSKA w roli BYŁEJ KOCHANKI Budzyńskiego >>>

Dominika Ostałowska, czyli Marta z M jak miłość w 2009 roku rozstała się z mężem, Hubertem Zduniakiem, z którym ma 10-letniego syna Huberta juniora. Jakiś czas temu tygodnik "Na żywo" przypominał, że związek Ostałowskiej i Zduniaka rozpadł się tuż po tym jak aktorka wdała się w romans z reżyserem M jak miłość, Mariuszem Malcem, który wówczas był związany z Joanną Sydor (Teresa z M jak miłość). Ich związek przetrwał rok. Obecnie Ostałowska mieszka tylko z synem.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>


Syn Ostałowskiej w styczniu 2013 dołączy do obsady M jak miłość, a wraz z nim Ewa Bukowska. Aktorka znana z roli Laury Kossowskiej w serialu GALERIA, która prywatnie jest żoną Marka Bukowskiego (Gawryło z Na dobre i na złe), wcieli się w postać EDYTY, byłej kochanki Budzyńskiego. Okaże się, że EDYTA i Budzyński mają 10-letniego syna Piotrka, o którego istnieniu Andrzej nie wiedział.

Nieślubnego syna Budzyńskiego zagra właśnie Hubert Zduniak. Jak podał "Fakt" 10-latek za jedn dzień na planie M jak miłość zarobi 1,5 tys. złotych.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: