SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale kulisy seriali SERIALE WIOSNĄ 2013 - wielkie powroty: NOWE ODCINKI seriali i nowy serial NA KRAWĘDZI

SERIALE WIOSNĄ 2013 - wielkie powroty: NOWE ODCINKI seriali i nowy serial NA KRAWĘDZI

09.02.2013, godz. 19:00
SERIALE wiosna 2013 - LEKARZE 2, RANCZO 7, NA KRAWĘDZI, PRZEPIS na ŻYCIE 4
SERIALE wiosna 2013 - LEKARZE 2, RANCZO 7, NA KRAWĘDZI, PRZEPIS na ŻYCIE 4 foto: TVN/X-NEWS, AKPA

W tym roku sezon zimowy kończy się szybciej. Już za kilkanaście dni, w ostatni weekend i tydzień lutego 2013, będziemy mogli znów spotkać się z bohaterami wielkich serialowych przebojów. Jakie SERIALE pojawią się WIOSNĄ 2013 w telewizji? Które SERIALE wracają na antenę: TVP1, TVP2, TVN i telewizji POLSAT? WIOSNA 2013 z SERIALAMI - nowe odcinki i jeden nowy serial NA KRAWĘDZI w każdy czwartek o godz. 22 w Polsacie.

SERIALE w TVN wiosna 2013 już od 11.02.2013. TVN przyspiesza START WIOSENNEJ RAMÓWKI >>>

Jakie SERIALE WIOSNĄ 2013 w telewizji?

Serialowa gorączka rozpocznie się w niedzielę, 24 lutego. Tego dnia widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek długo wyczekiwanego 4 sezonu serialu PRZEPIS na ŻYCIE (24 lutego, niedziela, 21.00, TVN).

Wiadomo już, że Jerzy Knappe (Borys Szyc) przeżył wypadek samochodowy. Ale odbił się on poważnie na jego zdrowiu. Czy Anka (Magdalena Kumorek) będzie potrafiła mu pomóc? Co dalej z "żabciami" (Maja Ostaszewska i Piotr Adamczyk)? Jak się ułoży związek Poli (Edyta Olszówka) i Tadeusza (Bartłomiej Świderski)? O tym będziemy mogli się przekonać w kolejne wieczory.

Dzień później startują LEKARZE (25 lutego, poniedziałek, 21.30, TVN). W najbliższych odcinkach dowiemy się, czy Leon (Jacek Koman) przeżył operację przeszczepu nerki oraz czy Alicja (Magdalena Różczka) i Max (Paweł Małaszyński) będą razem. Jednak nie powinniśmy spodziewać się szybkich rozwiązań. Wiadomo już, że powstanie 3 (a nieoficjalnie mówi się o czwartym) sezon opowieści o pracownikach toruńskiego szpitala.

Sporo wydarzy się też w nowych odcinkach serialu PRAWO AGATY (26 lutego, wtorek, 21.30, TVN). Jego fabuła trzymana jest w tajemnicy. Wiadomo tylko, że adwokaci (Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota i Michał Mikołajczak) będą mieli bardzo poważne problemy związane ze sprawą Marczaka (Dariusz Jakubowski). Konta kancelarii i jej pracowników zostaną zajęte...

SERIALE WIOSNA 2013 - które seriale wracają z nowymi sezonami, NOWE SERIALE - TVP1, TVP2, TVN, Polsat >>>

Wracają też sprawdzone produkcje kryminalno-obyczajowe OJCIEC MATEUSZ (czwartek, 28 lutego, 20.20, TVP1) oraz KOMISARZ ALEX (sobota, 2 marca, 20.25, TVP1) z ulubieńcami widzów - Arturem Żmijewskim i Jakubem Wesołowskim oraz zastępami gwiazd w rolach drugoplanowych i jednoodcinkowych epizodach.

Na ekrany powróci też  RANCZO (niedziela, 3 marca, 20.25, TVP 1). W nowych odcinkach związek Lucy (Ilona Ostrowska) i Kusego (Paweł Królikowski) będzie przeżywał poważny kryzys. Wszystko za sprawą pięknej właścicielki galerii sztuki (Emilia Komarnicka).

Jak potoczą się losy Anki (Magdalena Stużyńska), Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska) i Zuzy (Anita Sokołowska)? Czy wreszcie będą szczęśliwe i spełnione? O tym też przekonamy się wkrótce, bo powracają PRZYJACIÓŁKI (czwartek, 28 lutego, 21.00, Polsat). O nowych odcinkach wiadomo na razie niewiele, jednak producenci obiecują, że to wciąż będzie bliska prawdziwemu życiu, mocna, zabawna i poruszająca opowieść o współczesnych młodych kobietach.

Sensacyjnie zapowiada się jedyna polska serialowa nowość tej wiosny - NA KRAWĘDZI (czwartek, 28 lutego, 22.00, Polsat) z Urszulą Grabowską w roli głównej. Oprócz niej w tym mrocznym kryminale pojawi się plejada wielkich gwiazd i znakomitych aktorów - Maja Hirsch, Joanna Kulig, Maria Niklińska, Mirosław Baka, Marek Bukowski, Mateusz Damięcki, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski oraz Przemysław Sadowski.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: